Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bülent Ersoy: 'Anaokulundakileri severim ya...'

Behice

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    7 Şub 2013
  • Mesajlar
    1,910
  • MFC Puanı
    2
  • MFC Seviyesi

Günay Restaurant’ta önceki gece Fatih Ürek ve Bülent Ersoy sahne aldı. Ersoy'un rahat tavırları ve esprileri izleyenleri şaşırttı.

Ersoy gümüş gibi parıldayan pullu kumaştan sahne elbisesi giydi. Bülent Ersoy sahneye çıkmadan önce kuliste kameraların karşısına geçti. Mekanın bir kez daha kapılara kadar dolu olduğunu bunun da kendisini mutlu ettiğini belirten şarkıcı, “Çok şükür 42 yıldır bu hep böyle oldu” dedi. Ünlü sanatçıyı dinleyenler arasında Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Gökhan Özen ile eşi Selen Sevigen, oyuncu Hakan Yılmaz, Sema Çelebi gibi ünlü konuklar da vardı.

“ANAOKULUNDAKİLERİ SEVERİM YA...”
Sahnede şarkı söylerken konuklar arasında Gökhan Özen’i gören Bülent Ersoy, orkestrayı susturup, “Hoş geldin... Ama sen evlenmişsin!” dedikten sonra, yanında oturan eşine, “Gelin hanım siz misiniz? Pek de güzelmişsiniz." dedi. Bülent Ersoy daha sonra Gökhan Özen ile olan bir anısını şöyle anlattı: “Bu güzel gözlüyü ilk çıktığında bana getirdiler. Ana okulundakileri severim ya; ha ha haha… Yeni kaset çıkarmıştı. Tir tir titriyordu, heyecanlıydı. Ne güzel gözleri vardı, dikkatimi çekmişti. ‘Ne okuyorsun?’ dedim. O ilk kasetini dinlettiler. ‘Bravo’ dedim ama ‘Çocuğum’ demedim; ne olur ne olmaz diye.”
 
Üst Alt