Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burcu Esmersoy'dan Güzellik Sırları

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi

Burcu Esmersoy'un güzelliği dillere destan peki böyle güzel olmanın sırları özel bir bakımı varmısağlıklı ve güzel fit vücudunun sırrının her gün bir saat yürümek olduğunu söylüyor güzel manken.Böyle sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için Herhangi bir spor salonuna gitmediğini de özellikle sözlerine ekliyor.

Burcu Esmersoy Günlük hayatta makyaj yapmayı çok tercih etmeyen güzel sunucu, makyajlı olduğu günlerde makyajını temizlemeden, kesinlikle uyumadığını ifade ediyor.Her gece yatmadan önce mutlaka cildine nemlendirici kremini sürdüğünü ve bunun kendisi için çok önemli olduğunu da belirtiyor.Cildini temizlemek için yüz yıkama jellerini kullanan Esmersoy, ardından bir tonikle cildinin sıkılaşmasını sağladığını belirtiyor.

Güzel manken ayrıca Cildinin canlı, gergin ve pürüzsüz olması için, farklı bir masaj tekniği uygulatan Esmersoy, bu sayede ciltteki kolajenin tekrar açığa çıkmasının sağlandığını söylüyor.Burcu Esmersoy Saçlarının canlı ve parlak olması için, evde ve kuaföründe bakım maskeleri uygulatan güzel sunucu, saçlarının nem kazanmasına önem veriyor.Saçlarını çok sevdiğini, renginde, boyutunda ve kesiminde herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmediğini ifade ediyor.
 
Üst Alt