Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Candan Erçetin özel harekatçının namlusuna karanfil taktı

Behice

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    7 Şub 2013
  • Mesajlar
    1,910
  • MFC Puanı
    2
  • MFC Seviyesi

Tunceli'yi ziyaret eden Canan Erçetin, ziyaret ettiği özel harekat noktasında silahın namlusuna karanfil taktı.

Emniyet Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Tunceli'de Kışla Meydanı'nda konser vermeye gelen sanatçı Candan Erçetin özel harekat noktasında silah namlusuna karanfil taktı.

ENGELLİ ÇOCUKLARA HEDİYE
Erçetin ilk olarak Tunceli Emniyet Müdürlüğü tarafından Grand Şaroğlu Otel'de engelli çocuklar için organize edilen yemeğe katıldı. Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz ve eşinin de katıldığı yemeğin ardından sanatçı, engelli çocuklarla ilgilenerek hediyeler dağıttı. Engelli gençlerden birinin Candan Erçetin'in "Onlar yanlış biliyor" şarkısını söylemesi ise alkış aldı.

ÖZEL HAREKATÇININ SİLAHININ NAMLUSUNA KARANFİL TAKTI
Bir süre engelli çocuklarla vakit geçiren Candan Erçetin, daha sonra Batman köyünde bulunan ve Tunceli'yi koruyan K4 noktasına çıktı. Burada özel harekat müdürü tarafından karşılanan Erçetin, bir süre kent merkezine yüksek noktadan baktı. K4 noktasından ayrılmadan önce dürbünle çevreye bakan sanatçı Erçetin, özel harekat timinin silah namlusuna iki adet karanfili takarak tüm namluların ucunda sadece çiçek olmasını istediğini söyledi.

''NAMLUNUN UCUNDA ÇİÇEKTEN BAŞKA BİR ŞEY OLMASIN''
Erçetin, "Namluların ucunda artık çiçekten başka bir şey olmasın. Namlular hiç olmasın, bunu sadece bu bölge için değil genel anlamda söylüyorum." dedi. Özel harekat müdürü de "Umarım bu silahları bundan sonra kullanmak zorunda kalmayız." ifadesini kullandı.

PASTA KESTİ
Candan Erçetin'e kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür eden Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, özel harekat timleri tarafından hazırlanan pastayı kesmesini istedi. Erçetin, pastayı kestikten sonra K4 noktasından ayrıldı.

Sanatçı Erçetin, çarşamba günü Kışla Meydanı'nda vatandaşlara konser vererek Tunceli gezisini tamamlayacak.
 
Üst Alt