• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Canlı yayında gergin anlar: Hakan Bayrakçı 'İstersen bırakıp gideyim' diyerek yayını terk etti

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

CNN Türk'teki programda SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, MHP'li Metin Özkan'ın "Hakan Bayrakçı'yı susturun!" şeklinde sözleri üzerine canlı yayını bir süre terk etti.​

Canlı yayında gergin anlar: Hakan Bayrakçı 'İstersen bırakıp gideyim' diyerek yayını terk etti

CNN Türk'te Semiha Şahin'in sunduğu "CNN Türk Masası" isimli programda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Metin Özkan'ın SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı'ya yönelik tavrı gündem oldu.

Programa telefonla bağlanan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu'na soru sormak isteyen Metin Özkan, programın sunucusu Semiha Şahin'e Hakan Bayrakçı ile ilgili, "Bir moderatör olarak müdahale eder misiniz? Ben soru sormak istiyorum. Hakan Bey'i susturun bir Hakan Bey'i" çağrısında bulundu.
Programa video konferans yöntemi ile bağlanan Hakan Bayrakçı da Metin Özkan'ın sözlerine sinirlenerek, "Hakan Bayrakçı 50 dakikadır konuşmuyor Metincim. İstersen bırakıp gideyim" dedikten sonra kulaklığını çıkarıp CNN Türk canlı yayınını terk etti.
Bayrakçı daha sonra ise video konferans yöntemi ile bağlandığı yayına geri döndü. Mehmet Metiner de "Susturun lafı şık olmadı" diyerek Metin Özkan'a tepki gösterdi.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Abi bana dünyanın parasını ver ben çıkıp saatlerce saçmalayamam ya TV de. Hak ediyorlar vallahi. Helal olsun hepsine :)