• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu, konusu nedir, oyuncuları kimdir ?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990

Yönetmen : Ozer Feyzioglu, Hilal Saral
Senaryo : Mert Dikmen, Baris Pirhasan, Sinem Uslu
Oyuncular : Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Renan Bilek
Ülke : Türkiye
Tür : Biyografi, Dram, Spor
Yılı : 2019
IMDB : 8.7

Konusu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’nu Hayat Van Eck canlandırıyor.

Fragman

Tatar08

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
360
Aşırı iyi filmdi özellikle o kaçış sahnesi sırasında sanki ben yaşıyormuş gibi nefes nefese kaldım.

Konular
3
MFC Puanı
1,020
Bu filmi izlemeseydim hikayesini okusam dahi çok aklımda kalmazdı.