Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Charismax & Mila => Multi Üyelik ve Reklam: - Üyelikler kapatıldı!

RebeLLiouS

♕Rabid Dog♕
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    6,015
  • MFC Seviyesi

@Qasem,

Ne şekil bir adamsın ya sen tamamen her yazdığın komedi. Senin yalanların senin arkadan iş çevirmelerinin yanında biz neyiz ki :) Kendi forumunda öyle saçma sapan yaz belki 3 5 kişi okur Qasem pohh pohh pohhh der sende nirvanaya çıkarsın. Kendi forumun dedimde sahi o forum galiba senin değil mi çocuklara vermişsin alın oynayın ama ben admin mi gözükmeyeyim haa Qasem? Neyse sana cevap vermek bile hata. Kendin çal kendin oyna boş boş uğraştırmayın beni yeter.

kase galiba :D 10 Numara dolandırıcı ve Tokatçı olduğunu çok yakın bir dostumdan biliyorum :D Özellikle sağa sola borcum var diiiippp , forum'da ismini vermek istemediğim bir bayanı bayağı bi dolandırmıs :D Kadının hem duyguları ile hemde cebiyle oynamış =)

Coolumsu

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    262
  • MFC Seviyesi

kase galiba :D 10 Numara dolandırıcı ve Tokatçı olduğunu çok yakın bir dostumdan biliyorum :D Özellikle sağa sola borcum var diiiippp , forum'da ismini vermek istemediğim bir bayanı bayağı bi dolandırmıs :D Kadının hem duyguları ile hemde cebiyle oynamış =)
ahahaha shsgsgsgaha

Bunu yeni okuyorum ya adama bak ashshdjddhd adamın ruhu bozuk dolandırıcılık da hırsızlık da yapar çok mu :D

Özgür derin yalnız kovboycugu.. El nusra kamplarını bırakmış da şimdi forumlardaki kadınlara mı
sarmış bak sen şuna :D

RebeLLiouS

♕Rabid Dog♕
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    6,015
  • MFC Seviyesi

ahahaha shsgsgsgaha

Bunu yeni okuyorum ya adama bak ashshdjddhd adamın ruhu bozuk dolandırıcılık da hırsızlık da yapar çok mu :D

Özgür derin yalnız kovboycugu.. El nusra kamplarını bırakmış da şimdi forumlardaki kadınlara mı
sarmış bak sen şuna :D

daha neler varda anlatmak istemiyorum :D kadından çarptığı meblaa ciddi rakam boyutunda :D

havamda olursam tek tek ifşa ederim =)

Üst Alt