• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Clixsense nedir?

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Clixsense nedir?

Clixsense bir ptc sitesidir, yani tıklama başına ücret veren bir sitedir. Clixsenseden para kazanabilirsiniz, para kazanmak için size bir çok alternatif sunuyor. Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız clixsenseyi mutlaka bilmeniz gerekiyor, eminim çoğu yüksek kazanç sağlayan insanlar clixsense üzerinden kazanmaya başlamışlardır.

Clixsense size kazanç yöntemleri olarak bir çok alternatif şekli sunuyor.

• Reklam izleyerek para kazanma (View Ads)
  • Anket doldurarak para kazanma (Surveys)
  • Teklifleri tamamlayarak para kazanma (Offers)
  • Görev yaparak para kazanma (Tasks)
Clixsense ne kadar kazandırır?

Clixsense internet üzerinden en çok para kazandıran PTC sitesidir, vurgularsak en çok para kazandıran PTC sitesidir, elbette internet üzerinden daha çok para kazandıran siteler var lakin bu işe başlamak için en iyi alnernatif clixsensedir.
İngilizcesi sıradan olan bir lise öğrencisi olarak sizi varsayalım. (İngilizcesi çok kötü olanlar tarayıcadan siteyi çevirebilirler.)
Günde 2 saat clixsense de zaman harcarsanız ilk ay 40 ikinci ay 100 dolar civarı kazanırsınız. Bunun sebebi ise Clixsense de Taskların levelli şekilde olmasıdır. Level 1 olduktan sonra paza kazanmanız da artışlar olacaktır zaten. Daha fazla kazanmak istiyorsanız, en az iki veyahut üç ptc sitesi ile çalışmaya başlayın.
Clixsense detaylı anlatım

Kayıt Ol

Clixsense ile internetten para kazanmak istiyorsanız unutmayın ki azimli, özverili ve akılcı olarak çalışın.
Herhangi bir problem veyahut sorularınız durumunda bize mail atmanız yeterli olacaktır.
Kayıt Ol

Ödeme Kanıtları

Clixsense ödeme kanıtlarından da bahsetmek istedik, Clixsense ödemelerini her iş günü akşamı yapıyor diye duyumlar alsanız da ben şayet hiç talep ettiğim gün ödeme almadım, genel olarak clixsense ödemelerini 2 gün içinde veyahut 3 gün içinde yapıyor.