• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Desteklenmeyecek Telefon OS Sürümleri [2020 Yılı İtibariyle]

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
WhatsApp, 2020 Yılından İtibaren Milyonlarca Telefondan Desteğini Kesecekmiş

w-497x243.jpg

WhatsApp, 31 Aralık 2019 itibarıyla destek vermeyi keseceği telefonları açıkladı. Yapılan açıklamalarda WhatsApp’ın Windows Mobile, iOS 7 ve Android 2.3.7 ve daha altındaki işletim sistemlerini desteklemeyeceği ifade edildi.

iOS 7’den düşük sürümlerdeki iPhone modelleri ve Android sürümü 2.3.7 ve altındaki telefonlar da WhatsApp desteğinden mahrum kalacaklar. Ancak bu sistemler için WhatsApp desteğinin kesilmesi, ‘1 Şubat 2020′ tarihinde gerçekleşecek.

Eğer bu işletim sistemlerine sahip olan bir cihaza sahipseniz, belirlenen tarihlerden sonra WhatsApp kullanmaya devam edebileceksiniz. Ancak oturumunuzu yeniden açmak isterseniz, bu mümkün olmayacak. Ayrıca herhangi bir güncelleme de almayacaksınız.

WhatsApp yetkilileri, belirlenen işletim sistemleriyle ilgili zaman kaybetmek yerine daha güncel versiyonlarla ilgili çalışmak istiyorlar. Yapılan açıklamalarda, eski işletim sistemlerinin WhatsApp’a gelecek yeni özellikler için yetersiz kaldığı ifade edildi.

Kaynak Site:

Kod:
https://metro.co.uk/2019/12/09/whatsapp-ending-support-millions-phones-month-check-isnt-list-11414171/

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
yakında facebook gibi whatsapında lite'si çıkar