• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dizi Önerisi-The Haunting~Bly Malikanesi

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Lanetli Malikane tarihçelerini sevdiğimi bir kez daha bana hatırlatan, yer yer sarsıcı yer yer ise düşündüren bir yapım Bly Malikanesi..

İçimizde ki hayaletlerle yüzleşirken , derinlerimizde bizden kaldığına inandıklarımıza sımsıkı sarıldığımız ve bunun farkına varmaya başladığımızda kendi içimize sıkıştığımız bir masal..
İnsanın kendinden saklanamayacağının acıklı bir manifestosu..

8. Bölümü ile ruhuma kazınan lanetli bir hikaye..

Bittiğinde düşündüm de.. bu hayatta ben de bir ay sarmaşığıyım.. sadece bir kaç gece açan ve fani oluşuyla eşsiz olan...

Tıpkı hepiniz gibi…

22581DA4-85C6-4ADA-AADC-2BC43824817B.jpeg

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
8.bölüm gerçekten çok iyiydi. Ölümü, sıkışmışlığı, zamansızlığı, boğulmuşluğu çok iyi aktarmışlar. Kate Siegel'dan başkası da bu kadar iyi oynar mıydı bilmiyorum.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
8.bölüm gerçekten çok iyiydi. Ölümü, sıkışmışlığı, zamansızlığı, boğulmuşluğu çok iyi aktarmışlar. Kate Siegel'dan başkası da bu kadar iyi oynar mıydı bilmiyorum.
Çok beğeniyorum .. Tepede ki Ev de bayılmıştım.. Geceyarısı ayininde de müthişti.. Burada da öyle ♥️

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
fantastik bir dizi yokmu ya bilimkurguda olur