• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dondurma makinesinin intikamı

evrimsel

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. :D Helal lan size

sweetpumpkin

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
çok güzel oldu buuu çok güzel hemde :D bizim kartımız yok başka ne alternatif var derken telefondanda bi ton vergi çıktı ama bugun internete girdiğimde bunu gördüm bilgi içinde teşekkürler çok güzel oldu bu çok :D

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Kredi kartım var ama nedense internetten alışverişe hala güvenemyorum o yüzden bu güzel kampanya olmuş sanalika oynayan biri olarak hemen alıcam

Konular
16
MFC Puanı
0
Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. :D Helal lan size

Güzel kampanya yapmışlar aga sonuçta oyun oynanmak istediğinde ve sevildiğinde para her türlü ödüyoruz tam da tatil dönemi iyi düşünmüş sanalika Gerçi bilmiyorum ben sanalikaya çok para yatırmıyorum ama neden olmasın yani turkcell kullanıyorum zaten diğerlerine göre daha ucuz alırım herhalde. Arkadaşlara dondurma yaparım artık yaz sıcağında

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Dondurma makinasını aldım bugün akıl almaz oyun oldu başından kalkamadım :D süper eğlenceli oldu başka paketlerden alanlar var mı popcorn makinası vardı sanırsam bide ondan alan varsa yazabilir mi

audgrim

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Dondurma makinasını aldım bugün akıl almaz oyun oldu başından kalkamadım :D süper eğlenceli oldu başka paketlerden alanlar var mı popcorn makinası vardı sanırsam bide ondan alan varsa yazabilir mi

popcorn'u bilmiyorum ama ben kahve makinesi ile bunu aldım :D mesajı attım direkt gönderdiler :D sanalika candır can. :D

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
turkcell mobil ödeme sağolsun artık kredi kartı ve bankamatikle uğraşmaya gerek yok.Dondurma,popcorn ve kahve makinesini aldım oyunda metro cafe'nin orda takılıyorum ismim draxis yeni gelcek arkadaşlara hediye olarak verebilirim.

twistedbrofist

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Oha, inanmıyorum ! Şimdi alıyorum arkadaşlar. Sonucu hemen sizlerle paylaşacağım.

twistedbrofist

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Gerçekten mesajı attığım andan 5 saniye geçmeden geldi. İnanmıyorum beyler ya, bu adamlar harika.

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

Tam yaz sezonu tatilede çıkamadık bu sene :/ Sanalikada muhabbete sardık turkcell kullanıyorum zaten 10 numara kampanya olmuş hacım.

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
facede bos bos gezcegme böle zaman gecirip egleniyorum hem yeni insanlar tanıyorum böylece sanalika eglenceli bi oyun tavsiye ederim sizede kampanyayıda kacırmayn hep böyle gelmez peki sizin önerebilcgnz seyler varmı oyun icinde

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

hacılar tam tatıl zamanı bu kampanya kaçmaz çok ıyı çokk :D

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

çok iyi kampanya hacılar adamlar iyi düşünmüşş foreverturkcell :D hemen basladım kampanyayı kullanmaya bu fırsat kaçmaz :D

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
kahve makinası ve dondurma makinası sayesnde cevrem genişledi bu yaz dondurmalar benden :p sanlika forever:D