Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dünya Güzellerim'le İlgili Bomba İddia: Aslında İstanbul'da Çekilmiş

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Dünya Güzellerim'le İlgili Bomba İddia: Aslında İstanbul'da Çekilmiş

Çekimleri Hindistan ve Nepal'de yapılan "Dünya Güzellerim"in otel sahnelerinin İstanbul'da çekildiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bülent Ersoy, *Banu Alkan*ve *Safiye Soyman'ın her hafta çarşamba günü evlerimize misafir olduğu "Dünya Güzellerim" programıyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

ÇEKİMLERİN ZİNCİRLİKUYU'DA YAPILDIĞI İDDİA EDİLDİ

Çekimleri *Hindistan*ve *Nepal'de yapılan programın, otel sahnelerinin aslında *Hindistan*ve *Nepal'de çekilmediği, *İstanbul**Zincirlikuyu'da çekildiği iddiası, magazin gündemine bomba gibi düştü.


MUTFAKTAKİ LOGO DİKKAT ÇEKTİ

Söz konusu iddia Ekşi Sözlük'te yer aldı. İddiayı kuvvetlendiren bazı görüntüler de ortaya çıktı. *Safiye Soyman'ın otel mutfağında menemen pişirdiği sahnede arkada görülen otel logosu, *İstanbul'daki otelin logosuyla aynıydı.


ODA TASARIMI AYNI

Yine *Safiye Soyman*ve Faik Öztürk'ün yer aldığı otel odasının iç dizaynının, *İstanbul'da çekimlerin yapıldığı iddia edilen otelin odalarındaki oda dizaynıyla aynı olması kafalarda soru işaretine yol açtı.

Haberler
 
Üst Alt