• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Efsane Yardım Ve Destek Merkezi (Windows XP)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Merhabalar

Bir zamanlar bir Microsoft Windows XP vardı.Bu işletim sistemini güçlü,stabil ve kullanıcı dostu yapan asıl öğe Yardım Ve Destek Merkezi ve onun içindeki 2000'e yakın chm ve html formatındaki nasıl yapılır ve sorun çözülür mantığındaki büyük_küçük makaleleriydi.Ben bile Windows XP kullanmayı başlangıç olarak buradan başladım.Şimdi ki yeni nesil ÇOK ŞANSSIZ......Şimdi ki Windows 10/11/12 Sistemlerinde yardım almak için mutlak net'e ihtiyaç var.Halbu ki bizim zamanımızda Yardım Ve Destek Merkezi Windows XP ile kurulu geliyor hem online hemde offline kullanılabiliyordu.O zamanlar Microsoft, Kullanıcıları için herşeyi yapardı onlara değer verirdi.Şimdiler'de Microsoft oldu size GODZİLLA MİCROSOFT......!

Ekran Görüntüleri:

Arama Kutucuğuna Kullanıcı Profilleri kelimesi yazılması ve arama sonuçları ....

6098.jpg

6099.jpg