Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Emenike'yi büyücüye götürdüler

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Emenike'yi büyücüye götürdüler
Ailesi "Sana kuvvetli büyü yapıldı. Bu büyü çözülmezse gol atamazsın, hatta delirirsin" diyerek yoğun baskı uyguladı

F.Bahçe-Beşiktaş derbisinin "olay adamı" Emenike'nin maçın ertesi günü Türkiye'den ayrılması çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Golcü futbolcunun F.Bahçe ile ipleri kopardığı ve bir daha Türkiye'ye dönmeyeceği ileri sürüldü. Bazıları ise iki günlük izninde "kafa dinlemek" için yurt dışına gittiğini söyledi. Ancak gerçek bambaşkaydı. Emenike o gece ailesiyle bir saat süren telefon görüşmesi yaptı. Zaman zaman ağlayarak konuşan Emenike şanssızlıktan yakınırken ailesi "Sana kuvvetli büyü yapıldı. Bu büyü çözülmezse gol atamazsın. Bedenini kontrol edemezsin, hatta delirebilirsin" dedi. Emenike ise Afrika'daki hiçbir yerel dine mensup olmamasına ve "Ben Hıristiyanım. Büyüye inanmam" demesine rağmen baskılara dayanamadı ve ailesinin çağrısına uyarak ilk uçakla Londra'ya gitti.

RESTORANDA OLAY ÇIKTI
Londra'da InterContinental Park Lane Otel'e yerleşen F.Bahçeli futbolcu, daha sonra Presidential Suya adlı restoranda soluğu aldı. Dışardan bakıldığında "normal" bir restoran gibi görünen Presidential Suya, Nijeryalılar için adeta "hayati" öneme sahip. Çünkü bu restoran sadece İngiltere'de değil Avrupa çapında tüm Nijeryalılar için "büyü merkezi" işlevi görüyor. Burada gözlerden uzak bir şekilde çeşitli Afrika büyüleri yapılıyor veya daha önce yapılmış büyüler "çözülüyor." Emenike, söz konusu restoranın arka bölümünde "büyü çözdürdükten" sonra ön kapıya yönelirken, bir grup Türk'le karşılaştı. Çoğunluğu F.Bahçeli olan bu grup, Emenike'ye tepki gösterdi. Emenike de karşılık verince gerginlik arttı. Restoran çalışanları araya girerek olayın büyümesini önlerken, Emenike sinirli şekilde kapıdan çıkıp oteline gitti.
 
Üst Alt