• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Enes Batur'un kanalı kapatılsın!

enginmurat2000

MFC Üyesi
Konular
16
MFC Puanı
0
Arkadaşlar hepinize buradan sesleniyorum. Enes Batur'un kanalını şikayet edin, çocukların beynini yıkıyor. Çocuklara kötü örnek oluyor, amcasına hakaret ediyor bazı videolarında emek bile yok ekran karşısında oturup da elalemin videolarını izleyip de para kazanan birisi kendisi. Sizce Enes Batur Türkiye'nin en büyük kanalı olmayı hak ediyor mu? Bana sorarsanız etmiyor bence bunca eğitim kanalı varken. Bu kanal tamamen kapatılması gerekiyor benimle aynı fikirde iseniz bu kanalı şikayet edin hemen kapatılsın. Benim için bu kanalın Salih Reis'in Dünyası kanalından hiçbir farkı yoktur. Uyanın artık gençler siz izliyorsunuz onlar milyonlar kazanıyor. İzlediğinizde ne oluyor ne öğretiyor bu Enes Batur anlamadım gitti. Bana katılıyorsanız hepinizi bu kanalı şikayet etmeye davet ediyorum.Arkadaşlar YouTube yaş sınırlaması gelse kaç kişi izler Enes Batur'u amcasına yapmadıklarını bırakmamıştı. Hepinize tavsiye ediyorum bu kanalı şikayet edin kapansın...

SM-G390F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Doğrudur Enes Batur kimsenin hayatına birşey katmıyor. Ama bunun gibi yüzlerce kanal var. En iyisi benim gibi yapmak ve youtube sitesini müzik dinleme amaçlı kullanmak :)

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Peki değerlendirelim. Teşekkürler uyarın için.