• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evlilikte Kadının maaşı erkekten fazla olursa problem çıkar mı?

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Yooooo emrederim :D
Şunu yap buraya gel:D para bende:D

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Niye çıksın daha iyi ya.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Tabii ki çıkmamalı..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Para arada sorun olmamalı,ama kimine göre de özgürlüğün temsilidir.

Lawyer

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
100
Maddi bir düzen üzerine kurulu bir evlilik değil ise sıkıntı çıkmaz ama maddi bir düzen üzerine kurulu evlilik ise olabilir :)

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Aslında problem olmaması gerekiyor ama olduğunuda gördüm. Toplum olarak biliyorsunuz evi geçindirme görevi erkeğin sorumluluğu olduğuna dair bir algımız var. Şahsen bende eşim çalışsın ben evde oturayım çocuk bakayım diyemem. Bu nedenle erkek kazandığı parayı evini geçindirmek için kazanıyordur. Evin her masrafını karşılamaya hazırdır. Fakat bayanlarda para kazanmaya başladıkları zaman özgür oldum, artık eşime muhtaç değilim algısı oluşuyor. (İstisnalar kaideyi bozmaz) Bu nedenle çatışmalar başlıyor ve sonu boşanmaya gidiyor. Maalesef çevremde örneklerini bir kaç defa yaşadık.