• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store, milyonlarca Android uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

uCiC
Dünyanın başka yerlerindeki insanlarlaa fotoğraf alışverişi yapabileceğiniz uCiC uygulaması ile hiç tanımadığınız insanların yaşadığı yerlerden fotoğraflar görebilir, siz de yaşadığınız yerdeki fotoğrafları başka yerlerdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

FitWell
Sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olan pek çokk özelliği içerisinde barındıran FitWell, spor ve diyet yapmak isteyenler gereken yardımı yapabiliyor.

Horizon Camera
Fotoğraf ve video çekerken doğru açıyı yakalayamayanların yardımına koşan Horizon Camera ile, telefonunuzu eğik tutsanız dahi, Horizon Camera sizler için doğru açıyı yakalıyor.

Photo Collada
Onlarca efekt ve çıkartma ile eğlenceli fotoğraf kolajları oluşrurabileceğiniz Photo Collada uygulaması, kolay kullanılabilen arayüzü ve hafif yapısı ile beğeniliyor.

Google Keep
Google'ın popüler not alma uygulaması Keep, artık iOS desteği ile iPad ve iPhone kullanmayı düşünenleri, notları başka bir yere taşıma derdinden kurtarıyor. Zira Google Keep uygulması, Android, iOS, Chrome OS ve web sitesi ile tüm cihazlarda kullanılabilmekte.

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
1k9kkb.jpg

Bildiğimiz üzere Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, Facebook üzerinde insanlara daha fazla paylaşım yapma özelliği sunmak istiyor. Bununla ilgili son zamanlarda çalışmalar hızlanmış olacak ki 360 derece video desteği veya empati butonu gibi yenilikleri duymaya başladık. Notlar da yenilenmelerden nasibini aldı ve farklı görünümüyle kullanıcıların karşısına çıktı.

Facebook’ta not yazmak artık daha güzel
Yeni tasarım görüntü olarak biraz Twitter kurucularının yaptığı Medium’a benziyor. Artık notların tepesine büyük bir kapak fotoğrafı seçebiliyoruz. Yazı içeriğinde ise koyuluğu düşürülmüş font olduğunu görüyoruz. Kısacası basit bir blog mantığına geçiş yapılmış durumda.

Yıllar sonra Facebook Notlar için gelen bu ilk güncelleme ile kullanıcıların ilgisini tekrar kazanmak hedeflenmiş.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Ohaaa ne kadar büyümüş o öyle, tahminimden kısa sürecek sanırım büyümesi :p

Konular
615
MFC Puanı
550
tesekkur ederım Lost 2.5 yasına geldı :D senı ıstemeye gelırık artıqın:)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ay bi gelemediniz .s.s
kahvenin tarihi geçti siz gelmez oldunuz :honk:

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Çok tatlı aynı benim kücüklüğüm :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
tamam bakalım haber et zaten ben evde kaldım, beklerim her türlü :p

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
hangisi :honk:
vesikalı yarim mi o aynı ben :honk:

The Punisher

MFC Üyesi
Konular
785
MFC Puanı
230
ALLAH bağışlasın güzel kardeşim
Rabbim olmayanlarada nasip eylesin inşallah
Darısı bizim başımıza gelecekte zamanı gelince
Rabbim nasip ederse inşallah..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...