• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Facebook ve Messenger Masaüstü Windows 10'da!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Facebook ve Messenger Masaüstü Windows 10'da!

LAmanj.png

Windows 10 işletim sistemini geliştirmek için çalışmalarını sürdüren Microsoft bu konuda iyi bir alt yapı hazırlarken yeni gelen bilgilerde Facebook ve Facebook Messenger uygulamasının da artık Windows 10’da yer alacağı belirtildi.

Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarının dünya genelinde yoğun bir şekilde kullanılması uygulama üzerinden sistemlerin kullanılmasının tercih edilmesini sağlarken bu konuda Windows 10 da artık kullanıcılara özel bir seçenek sunacak. Konuyla ilgili elde edilen bilgilere göre Windows 10 üzerinden kullanıcılar masaüstü sürümlerini kullanma şansına sahip olacak.

Windows 10 işletim sistemine sahip tüm cihazları kapsayan bu yenilik doğrultusunda kullanıcıların Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarına normal bir program kurar gibi bilgisayarlarına kurabileceği açıklandı. Üstelik kullanıma sunulan uygulamalar internet üzerinden yapılan kullanımlara göre çok daha stabil durumda. Kullanıcıların masaüstünden ulaşabileceği Facebook ve Facebook Messenger bildirimleri ile de sürekli hesaplarını kontrol edilmesini sağlayarak erişim konusunda da kolaylık sağlayacak uygulamalar ücretsiz bir şekilde tüm Windows 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar kullanabilecek.

Facebook Messenger’da da aynı durum söz konusu olurken tüm özellikler Windows 10 sürümünde de kullanılabilecek. İki uygulamayı da indirmek isteyen kullanıcılar Windows 10 mağaza üzerinden uygulamayı kolay bir şekilde indirebilir.

veteknoloji