• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fenerbahçe

Kum Saati

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
420
Senin gerçeklerin değişik ama şike yapılmadığı mahkemece sabitlenmiştir
Ben uefa ve cas tarafından raporları dikkate aldım, tabi ki Türk mahkemelerinden aklanmıştır. Türk yargı sistemine güvenmeyen cas kendisi yargılayarak cevaplamıştır. Ulusal bazda sözlük cevabı yazdım yani. Juventus gibi düşün. Türkiye'nin en büyük kulübü Fenerbahçedir.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,410
Ben uefa ve cas tarafından raporları dikkate aldım, tabi ki Türk mahkemelerinden aklanmıştır. Türk yargı sistemine güvenmeyen cas kendisi yargılayarak cevaplamıştır. Ulusal bazda sözlük cevabı yazdım yani. Juventus gibi düşün. Türkiye'nin en büyük kulübü Fenerbahçedir.
Tamam kardeş biz kendi yargimiza güveniyoruz ve ordan çıkan sonucu kala alıyoruz dediğin gibi Türkiye'nin en büyük kulübü en çok şampiyon olan takımı Fenerbahçedir 💛💙

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,410
Tek sevdamız

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172