• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Film Önerisi-Abigail

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
177
MFC Puanı
41,970
Küçük ve masum balerin bir kızın bir grup tarafından kaçırılmasıyla başlıyor hikaye.

Kişi başı 7 milyon dolar fidye beklentisi ile bu işe bulaşan 6 kişi aslında işlerin hiçte planladıkları gibi gitmeyeceğini anladıklarında çok geç olacaktır.

Özellikle Kevin Durand beni her zamanki gibi güldürmeyi başardı. The Strain dizisinden beri sıkı takip ettiğim Durand performans olarak en sevdiğim karakter oldu diyebilirim.

Yani sene 2024 olunca ve konu vampirler olunca insanın beklentisi de düşük oluyor.

Eski dünyaya ait bu kadim canavarlar günümüze uyarlandığında çok sevemiyorum. Korkmak yerine bol bol gülümsediğim Abigailde de durum farklı değildi.

Görkemli konaklar, gecenin karanlığı, günahların loşluğu, sivri dişlerin ışıltısı, sıcak kanın kızıllığı şu an yaşadığımız dünyaya ait değil. Bu puslu masallar geçtiğimiz yüzyılların zehirli sarmaşıklarına saklanırken yeni dünya vampirleri de bozuyor. Korkutucu olmaktan çıkıp sinir bozucu oluyorlar. Abigail’in şımarıklıklarına dayanabilecekseniz bir göz atın derim :)
48EF3042-84DE-4C0C-8D0A-202E8B9943CD.jpeg

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
42,050
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,802
MFC Puanı
60,840
Diyecek bir söz bulamıyorum:) yine sıradışı.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,740
Blade veya Korku gecesi harikadır. Alacakaranlık da olabilir.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
177
MFC Puanı
41,970
o değil ya

Korku Gecesi - Fright Night​

Colin Farrell oynuyor
1985 kült bir film. Diğerinden çok daha eğlenceli. 2011 ve 2013 de çekilen devam filmi ilkinin başarısını yakalayamadı. Yeni bir çevrimi de gelecek bakalım neler bekliyor olacak bizi.