• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Forum Kostum Partisi

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,160
Hahha teşekkür ederim )))

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Yalnız hala StigmatA abide cıt yok seni rootadminesi yapmadı gitti yani
Aa sen ve masum orada kime atlasam diye bakıyordun yalnız pozunu iyi yakaladım MonteKristo dedi o sezen olsun diye

Hemen topu bana at hemen
Sezen valla baktım ki en baş köşede kraliçe gibi oturan kim olabilir dedim sonra dedim ki tabiki Sezen :u21: Kraliçe havası var onda o yüzden :f4: Hadi kraliçe değilse bile bir rootadmin havası kesin var :u15:

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080

Böyle güzel toplayanı benden sonra ilk defa görüyorum. Yani bosuna demiyorum sana diger yarımsın diye :s97:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Böyle güzel toplayanı benden sonra ilk defa görüyorum. Yani bosuna demiyorum sana diger yarımsın diye :s97:

Lafı rootadmine getirerek toplamanın kralını yaptım :s43:
Şimdi @Sezem Montem datlum biricik daltonum diyerek gelecek buraya Resmen krizi fırsata çevirdim :s42:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Yine siyahlara bürünmüştüm de o atkı bana hiç uymamış Hifa ;d

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240

ya warya bu havam beni öldürcek kızlar:s68: ya ben boşa en sevdigim dalton kardesler demiyorum size hatunlar kraliceden anlıyorsunuz siz bile gördünüz bana rootadminligin yakıscagını Pisadam ve StigmatA hala " nayır nolamaz kör oldum " benci türk artislerine tas cıkarcak performansda

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Lafı rootadmine getirerek toplamanın kralını yaptım :s43:
Şimdi @Sezem Montem datlum biricik daltonum diyerek gelecek buraya Resmen krizi fırsata çevirdim :s42:

Montem dadlum gıymatlum çayım ın şekeri kahvemin kafeini

rootadminesi olunca ilk iş sizi adminin melekleri yapcam istediginizi banlayıp atabilirsiniz serbest maasınıza zam yılda bir 1 ay tatil

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Gün gelecek ve herkes anlayacak :s29:

Montem dadlum gıymatlum çayım ın şekeri kahvemin kafeini

rootadminesi olunca ilk iş sizi adminin melekleri yapcam istediginizi banlayıp atabilirsiniz serbest maasınıza zam yılda bir 1 ay tatil

Efendim forumumun direği, gemimin küreği en biricik rootadminem buyur :f33:
Biz daltonlar olarak tamamız Hifa and Buka and ben Teklif harika :u17: Bundan iyisi şamda kayısı :s84:
Ama gözüm fazla yüksekte değil Sonradan değiştirilmiş mesajların önceki halini hangisi görebiliyorsa ondan olsam yeter :s36: ksajsskj
Merak kediyi öldürür demişler

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
MonteKristo kıs valla bende Sonradan değiştirilmiş mesajların önceki halini hangisi olduğunu merak ediyorum