• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

FoSFoRLu "Siyah NotLarım"...

Konular
296
MFC Puanı
10,100
"Hayat" diyoruz,yaşamaya devam ediyoruz.Onca kırıklık, onca acı,onca hüzün yaralarımıza üfleye üfleye" birşey yok" diyoruz.:keyifsiz
En çok kendimizi kandırıyoruz.Çok şey var aslında...
Üflemeyi bırakıp konuşmaya başlarsam hiç susmayabilirim...;:s73:
Öyle çok çünkü kan kaybım,o kadar büyük kendime olan yalanım..!:s98:
"Hayat'' diyorum susuyorum.
Nefesim lazım çünkü bana ,yaralarıma üflüyorum..:hih:.

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Hayat en çok yumuşak yürekli insanları eziyor.:sigara
Hep mutlu olmak için sevdin; çünkü bencildin..:s83: Keşke biraz da mutlu edebilmek adına sevseydin.:s75:
Hep aynı yüzler ve aynı yalanlar.. Etrafım, yaşaması gerekirken ölenlerle dolu..:keyifsiz
Sevgin ne kadar büyük olursa olsun, umursandığın kadarsındır.
Neye tutunsam kopuk, neye uzansam eksik..:t4:
Kimi görsem yabancı, kimi sevsem acı..:sigara

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Hayat bazen garipliklerle doludur.Bize içinde bulunduğumuz günü unutturacak kadar garipliklerle hemde.:s74:
İçimizi acıtanda o acıyı geçirecek olanda hep aynıdır...Dönüp dolaşıp hep aynı kişiye açılır kapılarımız..:kalpliopenYanılgılarımız, yangınlarımız,yalnızlığımız hep aynı kişiye yöneliktir aslında...:s82:Bazen söylemeden yazdığımız cümleler bazen iç sızısından damlayan hüzünler...Evet! hepsi aynı kişiye...Nedenler ararken nedensiz sevmek bazen...:s23üşlerden kopmayan koparılamayan bir parça gibi...En dibe vurulmuş bir hal gibi...:sigara

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Kalır gibi gidişlerini izledim önce, sonra gider gibi kalışlarını…:frown: Ve anladım ki ne sen gidebiliyorsun ne ben kalabiliyorum. :sigaraÖyle bir hayat yaşıyoruz ki şimdi; ağlamak gülmenin mahkumu, gülmek* ağlamanın gardiyanı gibi sanki…:u16:

Ve anladım ki ne seninle ağlayabiliyorum, ne de sensiz gülebiliyorum.:s75:

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Ölümün saati yok ...!:wink:
Yanınızdaki kişiye değer verin..kırmayın onu,durup durup sevdiğinizi söyleyin,özel hissettirin..!:s75:
En ufak şeye üzmeyin,ağlatmayın.:f42:
Neden mi?Çünkü ölümün saati yok..!:s11:
Belki son sarılmanızdır,belki son görüşünüzdür.Belki saatler sonra ona değil toprağına dokunacaksınız.!
Onu değilde toprağını öpeceksiniz.:frown:
Belki ettiğiniz kavgalara bile pişman olacaksınız.Keşke yanımda olsa da sarılsam diyeceksiniz.Sevdiklerinizin kıymetini kaybettikten sonra değil,kaybetmeden bilin..!:s11:
Toprak aldığında geri vermez,çünkü ÖLÜMÜN SAATİ YOK ..!:u1::s10::s10:

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Ne kadar zamandır böyleyim, ne kadar zamandır en yakın dostum özlem, hatırlamıyorum. :s74:Sanki zaman durdu. :f6: Evet özlüyorum ve özlemeyi de seviyorum. Çünkü özlemin içinde aşkım, mutluluğum, umutlarım var. :kalpliopen Gidenlerin ardından ağıt yakmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu ama sen bambaşkaydın. Kimseyi senin kadar sevmemiştim ki. :f21: Seni birine anlatmaya kalksam sözcükler yetmiyor, kelimeler acizleşiyor. :s68: Neye benzetsem, hep bir yanın eksik kalıyor…:s56:

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor…:s8: Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana Kırgınım aslında, kızgınım...:f31: Hayır sana değil; Seni kırıp üzen şu aptallığıma...:s32: Ne olursa olsun Zamanım da mekanım da değişmiyor Hep her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar; Sana!..:f23:

Konular
296
MFC Puanı
10,100
“Üzgün olmaktan öteydi duy*guları ama
ölüme de bir o kadar uzaktı.
Eksik, yitik ve sahip*siz gibiydi.
Öylece kalakalmıştı bir hiç gibi. Akşamdı.
Hü*zünlüydü. Hüznü seviliyor sandığından değil,
sevilmediğine yandığındandı…”

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Sabır, kara bir dikeni yutmaktır.
Diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır.

Konular
14
MFC Puanı
170
Ben kokarsin sevgili; beni ten bildiginden beri...

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Beni yargılama hakkını Allah'tan başkasına
vermem !

Konular
296
MFC Puanı
10,100

Yüzüne gülen herkes iyi niyetli olmayabilir.
İnsanın niyetini anlamak için gizlediklerini
bilmek gerekir.

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Neden sonradan ; farkına varıyor insan ...
Ayağına takılan taşları, yoluna kendi döşediğini !

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Hüzünlü Gönlün Hikayesi Kısa Olur ; -
"Ne Oldu" Derler ,
"Hiç" Dersin Biter ..!

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Sen bakma benim bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim.
Ve gülerken hiçkimse yalan olduğunu anlayamaz.