Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fox Umutsuz Ev Kadınları'nı Böyle Karşıladı

Barbie

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    53
  • MFC Seviyesi

Kanal D'den ayrılarak FOX'a transfer olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi için yeni kanalı ilginç bir tanıtım fragmanı hazırladı.

Kanal D'de sürekli yayın değişen ve geç saatte ekrana gelen Umutsuz Ev Kadınları, FOX'ta adeta kraliçeler gibi karşılandı. Dizinin başrol oyuncularının oldukça şık kıyafetler içinde görüldüğü tanıtım fragmanında, Umutsuz Ev Kadınları beyaz bir limuzinle evlerinden alınarak yeni kanalları FOX'a götürülüyor. FOX'un Zeytinburnu sahilindeki binasına limuzinle gelen başrol oyuncuları burada da kırmızı halı ve törenle karşılanıyor.

Başrollerini Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Evrim Solmaz ve Özge Özder'in paylaştığı Umutsuz Ev Kadınları, FOX'ta 16 Mart Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayacak.

mayahanım

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    25
  • MFC Seviyesi

bu diziyi bilmem ama yalan dünyayı bir o güne,bir bugüne alıp sinir ediyorlar beni,zaten takip edemiyorum...gün değişince de iyice sinir oluyorum

Sosyete

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    188
  • MFC Seviyesi

Diziler reyting kaybettikçe, önce saatlerini sonra günlerini değiştiriyorlar.

En sonunda da kaldırıyorlar zaten.

Fox 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisiyle bence biraz daha reyting toplayacak

Teşekkürler Barbie

mayahanım

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    25
  • MFC Seviyesi

pek zamanın yok tv izlemek için,yalan dünyayı seviyorum o da izleyebilirsem.

Üst Alt