Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geliştirici hesabı olmadan iOS 11 Beta nasıl yüklenir?

BoluBeyi

Hepinizin Canı Cennete ..!
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    24 Mar 2017
  • Mesajlar
    4,414
  • MFC Puanı
    2,927
  • MFC Seviyesi

Geliştirici hesabı olmadan iOS 11 Beta nasıl yüklenir?


Apple'ın geliştiriciler için yayınladığı iOS 11 Beta'yı geliştirici hesabı olmadan nasıl yükleyeceğinizi anlatıyoruz. İşte geliştirici hesabı olmadan iOS 11 Beta sürümünün nasıl yükleneceği.Apple, WWDC 17
etkinliğinden sonra geliştiriciler için iOS 11 Beta sürümünü indirime sunmuştu. Yıllık ücretli üyelik ile sahip olunan geliştirici hesabı sayesinde iOS 11 Beta 1 güncellemesi direkt OTA üzerinden iPhone ve iPad modellerine yüklenebiliyordu. Peki, geliştirici hesabı olmayanlar nasıl ücretsiz iOS 11 Beta sürümünü yükleyecek?

Geliştirici hesabı olmadan iOS 11 Beta nasıl yüklenir?

1. Adım: Buradaki linke iPhone veya iPad üzerinden tıklayın.
2. Adım: Linke tıkladığınızda; iPhone/iPad, Apple Watch ve Vazgeç seçenekleri çıkacak. Burada iPhone/iPad seçeneğini seçin.
3. Adım: iPhone/iPad seçeneğini seçtikten sonra; "iOS Beta Software Profile" iPhone veya iPad'e yüklenmek istenecek. Yükle seçeneğine basın ve şifrenizi girin.
4. Adım: Profil yüklendikten sonra iPhone veya iPad yeninden başlatılacak.
5. Adım: iPhone veya iPad açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 11 güncellemesini yükleyebilirsiniz.
 
Üst Alt