Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google AdWords Müşterilerle Sohbet Edebilecek

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,661
  • MFC Puanı
    926
  • MFC SeviyesiGoogle müşteri bulmakta zorlanan şirketler için, şirketlere reklam vasıtasıyla müşterilerle görüşme fırsatı sunuyor.


Google şirketi, Google AdWords ile reklam veren şirketlerin Google kullanıcı müşterileri ile reklam vasıtasıyla görüşmesine olanak sağlayacak. Özelliği kullanan şirketler verdiği reklam içeriğine göre yönlendirilen müşterilerle mesajlaşma sağlayabilecekler. Bu uygulama bir çok platformda tartışma konusu olsada yapılan anket sonuçlarına göre , Google'da ürünü gören müşteriler ürün hakkında bilgi almak istiyorlarmış. ABD, Kanada, Avustralya ve İngiltere'de yapılan Google tüketici araştırmaları, tüketicilerin yüzde altmış beş'i bilgi almak veya randevu için bir firma ile manifatura fikrine açık olduğunu göstermektedir.
Gavin Chan, AnyVan Dijital Pazarlama Müdürü '' bir mesajla tüketiciler artık rahat bir şekilde bilgi alabilir. Acelesi olan kullanıcılar için olumlu bir uygulama olacaktır. Ayrıca kapalı olan veya cevap vermeyen işletmelerin yerine Google uzmanları yardımcı olacaktır.'' dedi.
Gavin Parker Ücretli Arama Yöneticisi '' Diğer mesaj platformlarına göre geri dönüş yüzde 80 daha hızlı olacak. Her türlü iş tabanlı mesajlarınızı bu sistemte kullanabilirsiniz.'' ifadeleri kullndı.
Bu uygulamayı kullanan şirketler reklam ücreti dışında extra bir ücret ödemeden mesajlaşma uygulamasını kullanabilecekler. Uygulama önümüzdeki hafta kullanılmaya başlanacaktır.
Kaynak: tech.firstpost.
 
Üst Alt