• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

GT 630 ile kaç fps alirim

Byrus

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Beyler ben PC den fazla anlamam bu sistem bana lolde 90 fps verirmi

Ekli dosyalar

• IMG20220620155715.jpg
    IMG20220620155715.jpg
    4.9 MB · Görüntüleme: 4

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,910
Bu videoda aynı ekran kartı ve bir üst nesil işlemci kullanan birinin değerleri mevcut buradan da fikir edinebilirsin.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Beyler ben PC den fazla anlamam bu sistem bana lolde 90 fps verirmi
Hayır vermez....

Neden ;

1.Microsoft DirectX 'in bazı bölümleri kapalı ve devredışı (mesela : DirectXDraw eski adı ile DirexctX 2D)

Peki DirectX 'i nasıl güncelleyebilir? diye soracak olursan şu aşağıdaki bağlantı'da bulunan ufak uygulamayı indirip, Microsoft DirectX'in sürümünü güncellemelisin.DirectX , sadece oyunlar için geçerli değildir.Multimedya (müzik dinlemek, video-flim izlemek gibi) uygulamalarının temel yapı taşını oluşturur.

DirectX Update / Güncelleme :
Kod:
https://www.filehorse.com/download-directx-12/download/

2.Sahip olduğun sistemin "Ekran Yenileme Frekansı" nedir.? (halk deyimiyle ekran tazeleme hızı) eğer standart 60 Hz. (mega-herzt) ise oyundan istediğin F.P.S değerini gene alamazsın.Bugünün yeni nesil oyunları (çoğu açık dünya modlu) 120 Hz. ile 144 Hz. arasında oynanabilirlik seviyesine sahiptir.

Not:

Şimdi resimlerden birini siliyorum.

Soru :

Neden?

Cevap :

İlk resim'de sahip olduğun cihazın ID Seri No'sunu göstermişsin.Yani lisans anahtarını kendi elinle milyonlara servis etmişsin alın sizde kullanın diye.Bilgisayarı gerçekten anlamadığın buradan belli.Tecrübeli ve deneyimli bir PC kurt kullanıcısı olsaydın bu bölümlerin buzlardın (görünmez hale getirirdin.)

Forum kurallarına göre illegal paylaşımlar yasak olduğundan ve bu durum da bu yasaklamaya girdiğinden birinci resim silinecek ve bunu kişisel de algılamayasın.

Son düzenleme: