• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Hackerların Hayatınızı Mahvedebilecekleri İNANILMAZ YOL

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Davetleri severim
Bir haftam kaldı bitsin güzel bir foruma dönüş yapacağım bu çocuğun -@.Ate.- dili çok uzamış onun da icabına bakarız bir ara :s73:

Bence , benimle zıtlaşmanın sonuçlarının ağır olacağını unuttun . :s5: Bekliyorum , hepinizi. :s43:

Kahve yapmayı da unutmayın. Şekersiz olsun.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
.Ate. allahıysen bu ismi çok mu aradın bu kadar abidk gubidik keşke pikacu olaydı

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Ama anlamı , Günah Tanrıçası. Beni , yansıtıyor

ula sevap işlicene ba ba günah tanrısıymış Allahım bu genclere akılllllllllllll fikirrrrrrrrrrrrrrr ver purnina kadar poha batmışsın gibi isim

allam beni admin yap bu gavur gencleri döveyim

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
ula sevap işlicene ba ba günah tanrısıymış Allahım bu genclere akılllllllllllll fikirrrrrrrrrrrrrrr ver purnina kadar poha batmışsın gibi isim

allam beni admin yap bu gavur gencleri döveyim

Hahahaha , admin olduğun an hepimizin nicklerine müdahele ediceksin anlaşıldı

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
bu ney .Ate. sonracıma el kol dövme dolu avatarlar kulak parmak yüzük doluuu hepinizi yakarım

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

:f6:
Olacak iş değil. Zurnacıyı tercih ediyorum

Hee heee Ne ağzımla tutacağım kafesliyorum Kuşlar altın kafeste çok memnunlar

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
başlıga bak bir " Hackerların Hayatınızı Mahvedebilecekleri İNANILMAZ YOL" ama sonuç MonteKristo nun zurnacıda karar kılması