Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Halil Söyletmez Kimdir - Halil Söyletmez Biyografisi - Halil Söyletmez Hayatı

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    26 Haz 2016
  • Mesajlar
    1,782
  • MFC Puanı
    39
  • MFC Seviyesi

Halil Söyletmez Kimdir,Halil Söyletmez Biyografisi, Halil Söyletmez Hayatı

Dünya çapında çok sayıda kişi tarafından beğenilerek kullanılan ve kullanıcılara 6 saniyelik kısa videolar paylaşma imkanı sağlayan Vine uygulamasının ortaya çıkardığı gizli yeteneklerden olan Halil Söyletmez Kimdir? Bu yazıda açıklanıyor. Ünlü fenomen, Adana’da doğmuş ve paylaştığı videolarla beğeni kazanmaya devam ediyor. Pek çok kişi tarafından takip edilen ve tanınan fenomen bir gazeteye verdiği röportajla daha fazla insana ulaşmaya devam ediyor. Uygulamanın Türkiye’deki ilk kullanıcıları arasında yer alan genç fenomen, ünlü sanatçı Emre Aydın tarafından çekilecek olan bir filmde yer alacağını belirtiyor.

Katıldığı çeşitli festivallerde çok sayıda kişi tarafından ilgi gören ve tanınan fenomen, ilk paylaştığı videoların çok başarılı olmadığını düşünüyor. Samimi açıklamalarda bulunan Söyletmez, liseden mezun olmasının ardından üniversite eğitimini tamamlayamayacağını düşündüğü için iş hayatına atıldığını da söylüyor. Pek çok ünlü isimle birlikte çalışma imkanı bulduğunu söyleyen ünlü fenomen, sosyal medya hesaplarının yönetiminde görev alıyor. 1 milyon takipçiye ulaşan fenomen, bu başarısında içinden geçen anlık tepkileri dışa vurmasının etkisi olduğunu düşünüyor. İnsanlara videolarında kullandığı esprilerin samimi geldiğini de ekliyor.

Popüler Olmaya Çalışmıyor

Uygulamayı kullanmaya başladığı günden bugüne dek herhangi bir popüler olma çabasının olmadığını belirten fenomen, başarılı olmasını buna bağlıyor. Pek çok fenomeni oldukça komik ve ilgi çekici bulduğunu, bu kişilere karşı herhangi bir kıskançlık hissetmediğini de sözlerine ekliyor. Videolarını çekmeden önce herhangi bir hazırlık yapmadığını belirten ünlü isim, o andaki tepkilerini kameraya yansıttığını söylüyor. Çok sayıda kişi tarafından tanınmasının ardından çeşitli markaların dijital platformlarda tanıtım çalışmalarında yer aldığını belirten fenomen, başarısının zamanla artacağını düşünüyor.

Televizyonda Program

Kendisine çok sayıda film ve program teklifi gelen fenomen, bu teklifleri değerlendiriyor. Farklı bir televizyon programında sunuculuk üzerine çalışan ünlü isim, projenin başarılı olacağına inanıyor. Halil Söyletmez Kimdir? Sorusunun cevabını merak edenler bu röportajla ünlü ismin sıradan bir insan olduğunu fark ediyor. Herhangi bir konuda aşırı hırslı olmayan fenomenin televizyon ekranlarında daha sık yer alması yakın gibi görünüyor. Sosyal medya sayesinde daha sabırlı olduğunu dile getiren fenomen başarılı işlere imza atmayı sürdürüyor.​
 
Üst Alt