• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hangisi Sen?

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
“Ne kadar açılsa da tendeki kapı; bir o kadar uzaklaşıyor coğrafyamdaki suretin”
Boşluklardan arta kalan, soru işaretlerinin aralığına sızan bir bakıştın önceleriHangi kapının altına bıraksam kağıtlarımı, hain bir rüzgara yenik düştü düşlemler

Pusulamda karargâhı çoktan belirlenmiş bir şehir Geceler maviye kaçıyor da; isyanımdan söz geçiremiyorum an’a Avuçlarımda eskiden kalma bir renk Aşk ki; yalnızca şehirden şehire kaçtığımda tutulurdu Şimdiyse yalnızca tedavülden kalkmış bozuk bir para gibi, bu yalnızlık ve belki bu aşk Ne yana vursam içi boş, anlamsız bir gürültü

Ne kaldı silinmemiş izlerin bıraktığı yerde Bir yerde aşka düşüyor, bir yerde düşürülüyorumHesapsız bir oyun bu, perdesi zamansız adabı yok

DündüSinirleri alınmış bir kız çocuğu edasıyla, karalanan cümlelere bakıyordumOysa bana ait olan hiçbir şey yoktuDuyguma çarpan nice duygusuzluk

“Artık ağlamak bile sahte diyorlar; sus ağlama”

Tuhaf demek istemediğim, yalnızca bir yerlerden tanıdığımı çok iyi bildiğim kıvranmalar var, katlarını henüz dolduramadığım bahçemdeTohum atmışlar haberim olmadanYabancı bir duygu, yıllardan sonraYüzümde bir derin darbe, geceden mirasOkudukça tarihe dönüyor ellerim Yitik, parçalanmış bir yığın sancıBir merhabaya denk düşmüş bütün hoş çakallarVazgeçmemiş yürek, azılı sevdaların hırçın vurgunundanyıkılsa da an; yıkılsa da yüzler kalkıp yeni bir şehir kurmuş kendisine

Böyle zamanlarda dönüp izliyorum duvarları, donmuş bir bakışlaBaktıkça içime dolan, doldukça izlerini bugüne taşıdığım yığınla karmaşık, çoğu artık neredeyse anlamsız, ruh kavgalarını izliyorumSolumda saati durmuş, kurmak için yerimden doğrulmamı bekleyen ufak bir kıpırtıyla

Zaman ne de çabuk gelip kuruluyor her yereGelmek istiyorum "dur" diyor Dur ve GİTme

Ben hiç durduramadım ki olumsuz eklerin boşluğa düşüren ezgisini

Avuçlarımda ürkek sözler, dokundukça sessizlik diyorsun Geliyorum, ince bir aralıktan sana (b)akıyorum Yine aynı çelişkinin fotoğrafında bir kareye yenik düşüyoruz Bir adım ileri ve bir adım geriye tutsak, soluk alıyoruz geceden Çizilmemiş hayallerin gölgesinde çığlıklar atıyorum, duyabilene aşk olsun

(S)olgun (s)özler yanı başımdakırılmadan kaçıyorum pencereden Ya da pencere kırılıyor kaçamadan Usul usul, dolaşıyorum duvarların gerisinde

bir ses

oldu iki

bir anlam

ettik çok

Düşsüzlüğümde düşüncesizce düşüncene daldım, üzgünüm

(D)üşüyorum sözlerinden…

Düşüyorum gecenden, takılıp kaldığım teninden

SarMA beni uzaklara

Kalkmak istemiyorum kollarından

“Ne kadar kapatılmaya çalışılsa da tendeki kapı; anladım ki bir o kadar yakınlaşıyormuş coğrafyamdaki suretin…”​