• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hayward: “Utah’taki Oyunum Yavaş Yavaş Geri Geliyor”

Konular
817
MFC Puanı
190
d3c05031-gordon-hayward-boston-celtics-625x375.jpeg

Gordon Hayward yeni performanslarıyla eski günlerini hatırlatmaya başlaması sonrası özgüven dolu, Boston Celtics’e taraftarına umut veren açıklamalar yaptı.

Indiana Pacers’a karşı 9-9’la 23 sayı atan Boston Celtics forveti Gordon Hayward maçın ardından Utah Jazz’de bir yıldıza dönüşmesini sağlayan patlayıcılığın ” geri dönmeye” başladığını iddia etti.

Korkunç bir bilek sakatlığından bu sezon dönen Hayward için oldukça zor geçen sezonun sonunda playoff yaklaşırken eski hali gibi oynamaya başlaması hakkında The Athletic‘e şu şekilde konuştu:

“Eski oyunumun bazı kısımları yavaş yavaş geri geliyor. Bazı açılardan eskisine göre daha patlayıcı bir oyuncuyum. Temasla daha iyi başa çıkıyorum. Dengemi daha iyi koruyorum. Taşlar yerine oturuyor, potaya saldırmaya ve serbest atış çizgisine gelmek için uğraşmaya devam etmeliyim.”

“Utah’ta bunları bol bol yapıyordum. Tek ayak, iki ayak üzerinde, geriye çekilerek, yana yatarak farklı şekillerde potada bitiriciliğimi kullanıyorum.”

Hayward son yedi maçında %58.8’le 16.4 sayı ortalamayla oynadı ve %35.3’le üçlük attı.

Boston’ın yüksek beklentileri ve maksimum kontratı düşünülürse Hayward’ın kendine gelmesi 2018-19’un sonunda alacakları en iyi haber olabilir.