• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

HoLa Mi Amor...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
ben Flamenko'ya bayılırım, her türlü ritmine ki öyle kuru kuruya da değil, bu derin girdabın sebebi ise ilgilendiğim müzik aletinden gelir...

evet soruyorum, farklı kültürlerin güzelliklerinden neden feyiz almasın insanoğlu? :unsure:

Ve hatta Bleach'ta da çoğu introda ispanyolca ezgiler kullanmadılar mı? kaldı ki Las Noches'teki (Hueco Mundo'da bir bölge olduğu rivayet ile) çoğu Arrancar'ın adı yine ispanyolca idi...
Hımmm, belli ki bu tür isimlerin dillendirilmesi Tite Kubo'ya daha cazip gelmiş...
Örneğinnn.... Mesela bir Coyote , Stark yahut Ulquiorra.
Kimi zaman da Grimmjow Jaegerjaquez ( bu oğlana Aizen şöyle seslenirdi: Grim mimjov jagajak, evet, tam olarak böyle derdi, telaffuzu ne kadar güzel değil mi?.. )

ya da şöyle bir video ekleyerek sizi tanıştırayım kendisiyle.
Aizen Sousuke ( bakın bu ismi de Retsu Unohana çok güzel telaffuz ederdi)
(küçük bir dip notçuk: Kendisi (yani Aizen) Soul Society'nin yüz karasıdır...)

evetttt, yukarısı bu şekilde...

pek ala.
şimdi beğendiğim eserleri paylaşayım, sonra umuyorum ki siz de beğenin ya da beğenmeyin. maksat aklınızda bir "şey" kalsın...
Bilmem...

(Vengo filminden)

Buradaki ablamızı enerjisinden dolayı tebrik ediyorum, şu çocuğa ise diyecek bir yok...
teşekkürler
tebrikler
takdimler