• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hollywood Yıldızlarına Cadılar Bayramı İçin Kostüm Kısıtlaması !

Konular
242
MFC Puanı
1,150
6fda9745ca930d85fe24c7673dd41429.jpg

Oyuncu sendikası SAG-AFTRA, üyelerine, Cadılar Bayramı için grevden etkilenen popüler dizi ve filmlerdeki karakterler gibi giyinmekten kaçınmalarını söyleyen bir uyarı metni gönderdi.

Grevdeki oyuncular ürkütücü sezona girerken SAG-AFTRA, "grevle dayanışma içinde kalarak Cadılar Bayramı'nı kutlamak" isteyen üyeler için yönergeler yayınladı. Bu, sendika üyelerinin "Oppenheimer" şapkalarını ve "Barbie" pembelerini bir kenara bırakmaları gerektiği anlamına geliyor.

Sendika, stüdyolara herhangi bir tanıtım sağlamamak için oyunculara "ilgili içerikten ilham alan kostümlerin fotoğraflarını sosyal medyada yayınlamamalarını" öneriyor. SAG-AFTRA, AMPTP (Sinema ve Televizyon Yapımcıları Birliği) ile daha iyi bir sözleşme için mücadele ederken, grevdeki aktörlerin projeleri için tanıtım yapması da yasaklandı.

Böylece sendika üyesi aktörler çoğu film veya TV karakteri gibi giyinip bu görüntüleri sosyal medyada paylaşamayacak. Sendika, bunun yerine üyelerine "hayalet, zombi, vb. gibi genel karakter ve figürlerden ilham alan kostümler seçmelerini" tavsiye ediyor. Animasyon TV şovları gibi grevden etkilenmeyen içeriklerden karakterlere bürünmek ise serbest.

Duyuru, SAG-AFTRA grevinin 100. gününe yaklaştığı ve görüşmelerin bir hafta önce anlaşma olmadan kesildiği bir dönemde geldi. Bu hafta George Clooney liderliğindeki bir grup Hollywood yıldızının, grevi çözmenin bir yolunu bulmak amacıyla bir Zoom görüşmesi sırasında SAG-AFTRA liderliğine bir teklif sunduğu ama bu görüşmenin "iyi gitmediği" de bildirildi.

BEYAZPERDE​