Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hoya Vision Care, Türkiye Organizasyonunu Kurdu

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
Konum
Türkiye
  • Üyelik Tarihi
    1 Ağu 2008
  • Mesajlar
    9,931
  • MFC Puanı
    1,646
  • MFC Seviyesi

Global optik lens piyasasının önemli oyuncularından olan HOYA Vision Care, Avrupa merkezli operasyonlarının bir iştiraki olarak HOYA Turkey Optik Lens San. Tic. AŞ’yi kurdu.Hoya Türkiye, tüketiciye...
,Global optik lens piyasasının önemli oyuncularından olan HOYA Vision Care, Avrupa merkezli operasyonlarının bir iştiraki olarak HOYA Turkey Optik Lens San. Tic. AŞ’yi kurdu.
Hoya Türkiye, tüketiciye daha iyi bir hizmet sunmak ve yerel optik pazarını geliştirmek için kuruldu. Geçmiş yıllarda ürünlerini yerel bir distribütör aracılığıyla satmakta olan Hoya, Türkiye optik sektöründe genişlemek için önemli fırsatlar görmekte ve satış/pazarlama operasyonunu, Ocak 2016’da faaliyete geçmesi beklenen bir Rx Laboratuvarı açarak, yerel üretimle desteklemeyi planlıyor.
HOYA Türkiye kurucu Genel Müdürü Nilüfer Özkan “Müşterilerimize direkt olarak hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. HOYA’nın uluslararası yüksek standartları ile modern Rx Laboratuvarlarımızı birleştirerek, HOYA’nın yıllardır süregelen başarı, birikim ve itibarını genişletmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizle kurulan yakın ilişkilere değer vermekteyiz ve kendimizi, sınıfının en iyisi olan cam materyallerini, tasarımlarını ve yerli üretim olanaklarımızla destekleyeceğimiz yüzey işlemlerini geliştirmeye adamış durumdayız” dedi.
HOYA Vision Care Europe CEO’su Hans Werquin ise şöyle ekledi: “Türkiye’de kendi oluşumumuzu kurmaktan dolayı gurur duyuyoruz. HOYA, müşterilerine olan yakınlığına, onlara en son teknoloji ve buluşlara kolayca erişimlerini sağlamaya, direkt destek olmaya ve ortak olarak iş kurmaya fazlasıyla değer vermektedir. Türkiye’deki varlığımız ile, bu ilişkiyi güçlendirebilir ve gelecekteki gelişmenin temellerini atabiliriz.”
1941 yılında Japonya, Tokyo’da kurulan HOYA dünya çapında bir medikal-teknoloji şirketi ve yenilikçi yüksek teknoloji ve medikal ürünler sektörünün önde gelen tedarikçileri arasında. Medikal ve bilgi teknolojisi sektörlerinde aktif bir oyuncu olan HOYA; gözlük, medikal endoskop, göz içi ameliyat lensleri ve optik lenslerin yanı sıra; yarıiletken (semikondüktör) cihazlar, LCD paneller ve sabit disk sürücülerine yönelik komponentlerin üretim ve satışını gerçekleştirmekte. Dünya çapında 150’den fazla ofis ve yan kuruluşu ile HOYA; farklı milletlerden 34.000’den fazla insana iş imkânı sunmaktadır.
 
Üst Alt