• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Icerde Tartisma Konusu

Delete 404

Üyeliği durduruldu!
Konular
15
MFC Puanı
0
Kimler izliyor bu diziyi tartisalim.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ben :s46:

Konular
22
MFC Puanı
10
Dizi iyice çöküşe gidiyor. Ben izlemeye devam ederim tabi o ayrı koyu içerde fanıyım da ama boyle devam ederse gerçekten erken final yapacaklar gibi .. Kim bilir reytinglerde nasılız ! Eminim bu bölüm birinci gelmez hadi diyelim geldi haftaya bir daha zor gelir. Üzülüyorum bu içerdenin hallerine ! Uzadıkca uzuyor .. Sağlam senaristler şart ..

Not: Bu tarz konu açacaktım biraz once ve siz onceden davrandınız emeğine saglık iyi oldu. Kalp kalbe karsı :)

Delete 404

Üyeliği durduruldu!
Konular
15
MFC Puanı
0
Dizi iyice çöküşe gidiyor. Ben izlemeye devam ederim tabi o ayrı koyu içerde fanıyım da ama boyle devam ederse gerçekten erken final yapacaklar gibi .. Kim bilir reytinglerde nasılız ! Eminim bu bölüm birinci gelmez hadi diyelim geldi haftaya bir daha zor gelir. Üzülüyorum bu içerdenin hallerine ! Uzadıkca uzuyor .. Sağlam senaristler şart ..

Not: Bu tarz konu açacaktım biraz once ve siz onceden davrandınız emeğine saglık iyi oldu. Kalp kalbe karsı :)

Güzel dizi de fazla uzun sürmez 90 bolum de filan biter.

Delete 404

Üyeliği durduruldu!
Konular
15
MFC Puanı
0
Dizi bitdi final oldu özleyecegiz.