• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçerde'nin Yeşim'i Gözde Kansu, 'Türk Malı' dizisine transfer oluyor

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
İçerde'nin Yeşim'i Gözde Kansu, 'Türk Malı' dizisine transfer oluyor​

Show TV'nin heyecanlı dizisi 'İçerde'de mafya babası Celal Duman'ın, Yeşim karakteriyle genç eşini canlandıran Gözde Kansu, Star TV'de yeniden başlayacak olan 'Türk Malı' dizisinde rol alacak.​

'İÇERDE' BİTER BİTMEZ YENİ ROLÜNÜ KAPTI​
Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Asuman Dabak, Hasibe Eren gibi isimlerin yanı sıra, 'İçerde' dizisinde dikkatleri çeken Gözde Kansu da rol alacak. 'İçerde'nin 39. bölümde sona ermesinin ardından Kansu, yeni projesine başlayacak.

ldlOlk.jpg

iha​

Konular
295
MFC Puanı
13,190
severek izlediğim bir diziydi tekrar çekimlerin başladığını görünce çok sevinmiştim ama binnur kaya olmadan ne kadar tadı çıkar bilmiyorum:s77:, Abiye kuzu binnur kaya ile özdeşleşmiş artık yerine kim gelse yapmacık duracak üzerinde. Yinede takipçisiyim:t14:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
severek izlediğim bir diziydi tekrar çekimlerin başladığını görünce çok sevinmiştim ama binnur kaya olmadan ne kadar tadı çıkar bilmiyorum:s77:, Abiye kuzu binnur kaya ile özdeşleşmiş artık yerine kim gelse yapmacık duracak üzerinde. Yinede takipçisiyim:t14:

seni oynatalım.abiyeden neyin eksik :d