• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ileride ekonomist

Konular
1
MFC Puanı
0
4.kez sınava gireceğim ama önceki girdiğim yıllarda sınava çalışmadan girmiştim çünkü ailem borç içinde olduğu için çalışıyordum ve çalıştığım işte para güzel gelmişti okumak aklımdan çıkmış gibiydi ama aklımda bilkent veya tobb ekonomi okumak vardı. bu sene işi bıraktım, okumak için bıraktım gece kulübünde çalışıyordum pandemiden zaten b**a sarmıştı. şuan sınava 6 ay var ve ben yeni başladım. bu süre zarfında sıfırdan 1.5k nasıl gelir 6 ay sonra buraya dosya ekleyerek size göstermiş olacağım. yapabileceğime inanıyorum pardon yapacağım zaten bunlar da burada ilerde okuyabileceğim güzel bir anım olsun istiyorum, arada sırada buraya gelip kısa sürede ne kadar yol ilerlediğimi yazmayı ihmal etmeyeceğim hadi başlayalımmmmm

Moderatör tarafında düzenlendi: