• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iOS 11.1 Beta Sürümüyle Hangi Özellikler Geldi?

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
iOS 11.1 Beta Sürümüyle Hangi Özellikler Geldi?
WGZbrm.jpg

Dün Apple, iOS 11.1 Beta sürümünü piyasaya sürdü. İşletim sisteminin yayınlanmasının ardından ilk büyük güncellemeyi sunmaya hazırlanan Apple, betadan gördüğümüz kadarıyla önemli değişiklikler yapmıyor.

iOS 11.1 Beta sürümünü indirerek incelendi. Yayınlanan videoda beta sürümünün göze çarpan bazı detayları şu şekilde;

• Durum çubuğuna dokunarak sayfanın başına giderken kullanılan animasyon güncellendi.
  • Kilitli ekran kamera animasyonu güncellendi.
  • Touch menüye yeni işlemler eklendi.
  • Touch menüde bazı simgeler güncellendi.
  • Bir bildirime dokunurken uygulamalar arasında ufak bir geçiş yapıldı.
  • Gruplara göre emoji önerileri getirildi.

Daha fazlasını görmek istiyorsanız, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz. Eğer iOS 11.1 Beta sürümünü indirdiyseniz sizin gözünüze çarpan özellikler var mı?
Yorumlarınızı bekliyorum.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Ben güncellemedim hala

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
iOS 11'de yaşanan sıkıntılar olduğu için önce 11.01 sürümü yayınlandı. Ardından hemen 11.1 BETA sürümüne geçtiler.