• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

kB8ODA.jpg

iOS 9.3.1 olarak adlandırılan güncelleme geçtiğimiz günlerde Apple tarafından resmi olarak kullanıma sunulmuş olsa da güncelleme ile birlikte pek çok sorun meydana gelmiş ve güncellemenin üzerinden çok geçmeden pek çok şikâyet ve geri bildirim almıştı. Bu gelişmeler üzerinde güncellemeyi geri çekmeye karar veren Apple, yaptığı çalışmaların ardından tekrar iOS 9.3.1 güncellemesini kullanıma sundu.

Güncellemede daha önce şikâyet edilen tüm sorunların giderildiği görülürken, özellikle tarayıcı üzerinden link bağlantısına tıklandığında donma sorunu giderildi. Daha öncel versiyonda kullanıcılar hiçbir linke tıklayamazken artık yeni güncelleme sonrasında böyle bir hata da kalmadı. Safari adlı web tarayıcısında meydana gelen bu sorun, iOS 9.3.1 ile giderilirken, kullanıcıların iOS 9.3.1 güncellemesini indirebileceği açıklandı.

40 MB büyüklüğündeki güncelleme bugün yayınlanırken, kullanıcılar diğer güncellemelerde olduğu gibi cihaza indirilebilecek.

Güncelleme Nasıl Alınacak?
Güncellemelerin alınması için iPhone modellerde iki seçenek mevcut. İsteyen kişiler iTunes üzerinden cihazı bilgisayara bağlayarak yeni sürümü yükleyebileceği gibi isteyen kişiler de direk cihaz üzerinden yeni güncellemeyi alabilecek. Ücretsiz bir şekilde alınabilecek güncellemeyi, iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar üzerinden yapabilecek kişiler, kısa sürecek işlemler sonra yeni sürümü kullanmaya başlayabilecek.

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Çok şükür düzeltiler böyle daha iyi ;)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı