• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İrem Derici selülitleri hakkında ilk kez konuştu

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
İrem Derici selülitleri hakkında ilk kez konuştu

Antalya'nın Kemer İlçesi'nde sahneye çıkan şarkıcı İrem Derici, Bodrum'da çekilen fotoğraflarıyla ilgili, "Selülitlerimle mutluyum" dedi.

Kemer’de sahneye çıkan İrem Derici, konser verdi. Konser saatinden saatler önce gece kulübünün önünde toplanan yerli ve yabancı tatilciler, içeri girmek için kapılarda uzun kuyruklar oluşturdu.

NE VAR, SELÜLİTİM VAR İŞTE

İrem Derici ise saat 02.00’de sahneye çıktı. Giydiği siyah tulumla dikkati çeken Derici’ye dansçılar da eşlik etti. Derici’nin hareketli şarkılarına yerli ve yabancı turistler de eşlik etti. Hayranları İrem Derici ile fotoğraf çekti. Şarkı aralarında izleyenlerle sohbet eden İrem Derici, ilk olarak bayramlarını kutladı. Bodrum tatili sırasında çekilen fotoğraflarıyla ilgili konuşan Derici, “Beni biliyorsunuz, bu sabah belki görmüşsünüzdür, dün Bodrum’da beni bikiniyle çekmişler. Selülitlerimi çekmişler. Adam ne var işte. Selülitim var, ne yapayım yani. Allah’ın bildiğini kuldan saklamak olur mu? Olmaz. Ha buraya (kalçasını göstererek) da zumlamışlar, çekmişler. Selülitlerimle mutluyum, sizinle mutluyum” dedi.