Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul'dan Trakya'ya Kaçıp Kafa Dinlemek İçin 7 Sebep

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,820
  • MFC Puanı
    476
  • MFC Seviyesi

İş stresi, yoğun trafik, toplu taşıma araçları, bitmek bilmeyen koşturmaca. Haftasonu gelince hepsinden kurtulmak lazım.


5 günlük çalışma maratonu ve stresli yaşantı yerini haftasonuna bıraktı ama planınız yok. Kaçmanız gerekir tüm bu stresten. Hele ki Avrupa yakasında Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece gibi lokasyonlarda yaşıyorsanız atlayın arabanıza basın gaza...

Gümüşyaka - Marmaraereğlisi - Yeniçiftlikgumusyaka-marmaraereglisi-yeniciftlik_780x520-1u1hl8s0cr.jpg

Bu hat üzerinde bulunan pansiyonlar ve temiz sahiller size yeni hafta için enerji depolamayı sağlayacaktır. Hadi havalar soğumadan enerjinizi depolayın.


Kumbağkumbag_780x585-zyr6qzxoek.jpg

Tekirdağ'a doğru ilerlemeye devam... Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ Beldesi de yine hareketli bir tatil lokasyonu...


lg.php

Uçmakdereucmakdere_780x438-1mfb04lobp.jpg

Aksiyon isterim diyorsanız buyrun aksiyon... Zaten Uçmakdere'ye gidene kadar geçeceğiniz yol uçurumlarla dolu bol aksiyonlu... Üstüne bide yamaç paraşütü... Ha unutmadan 100 kilodan aşağıda olmanız gerekiyor yamaç paraşütü için.


İğneadaigneada_780x520-scktt71mfc.jpg

Kırklareli'ye bağlı tertemiz bir bölge.. Trakya'nın Karadeniz'e bakan kısmı.


Kıyıköykiyikoy_780x520-eeb6j26hpk.jpg

Yine Kırklareli'ne bağlı bir bölgemiz... güzel köy kahvaltıları eşsiz manzarası... Gerçi yolu biraz uzak mesela Kırklareli Merkezinden bile 30-40 dakika gitmeniz gerekiyor. Belki haftasonu planı için çok ideal değil ama 9 günlük dini bayram tatilleri veya 4-5 günü bulan milli bayram + haftasonu birleşimleri için düşünülebilir.


Dupnisa Mağarasıdupnisa-magarasi_780x585-3q8h2hkm7w.jpg

Yine Kırklareli... Amaç konaklama değil de günübirlik geziyse yine düşünülebilir. Güzeldir hoştur...


Selimiye Camiiselimiye-camii_780x519-cy0xr34rpi.jpg

Rotamızın batı sınırına ve son durağına geldik... Huzurlu bir gezinti tarih kokan çarşılar... Yorulduğunuzda sizi bekleyen Edirne Tava Ciğeri ve meşhur Badem Ezmesi...
 
Üst Alt