• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadın Dediğin Böyle Olmalı, Kodumu Oturtmalı....!!!

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Nerde o eski kavanozun kapağını açacak erkek arayan narin kızlar :D

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Nerde o eski kavanozun kapağını açacak erkek arayan narin kızlar :D
Artık o narin ve savunmasız hanım furyası (modası) mazilerde kaldı/kalmıştır.

Yeni trend (yeni nesil moda) "Kodumu oturtmalı "zeyna" modlu hanım modelidir."

"Kodumu oturtmalı "zeyna" modlu hanım modeline ÖRNEK OLAY :

Geçenlerde (yaklaşık bir ay önce) bizim kızkardeş'de "Kocasını dövdü, ağızını yüzünü dümdüz etti, ardından boşaldı (15 yıllık evliliği tek kalemde sildi attı.Yani hayatını formatladı)

NOT:

Benim kız kardeşim(iki kız çocuğu sahibi) bu forum'un üyesidir.Kendisi 9.dereceden Siyah kuşak sahibidir. "Sakarya/Adapazarı Bölgesi il birincisiydi."(bekarken)

@Gulumgul senden bahsediyorum neredesin abisinin zeytin gözlüsü /zeynası.....!!!

@Gulumgul'un hayatta dövüşüp yenemediği tek kişi var o da abisi, yani benim...

Abvooo...

Bizim bunla bir dövüşümüz var Sapanca'daki evde...Sanki Street Fighter.....

60 dk. boyunca ev yıkıldı resmen......

Sonuç : Berabere..... (0-0)

Son düzenleme:

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Ayol bıçağı takiveriyon açılıyor, ne diye erkek arayalim :D

Öyle deme Yaratanın(Allah'ın) gücüne gider....

Ne biz erkekler, kadınsın yapabiliriz, ne de siz kadınlar, erkeksiz yapabilirsiniz.

Allah(c.c) her iki insan cinsini birbirine bağımlı yaratmıştır. Biri olmadan diğerinin var olabilmesi mümkün de değildir ve anlamsızdır.

Siz hanımlar olmasaydı, dünya çok sıkıcı bir yer olurdu.Düşünseniz de milyarca "SAP" var ama içlerinde bir tane "ÇİÇEK(benim deyim ile ZEYNA)" yok....!!! Ben tükürürüm öyle dünyanın içine.....!!!(öyle bir dünya da yaşamaktansa ölümü dilerdim....)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Öyle deme Yaratanın(Allah'ın) gücüne gider....

Ne biz erkekler, kadınsın yapabiliriz, ne de siz kadınlar, erkeksiz yapabilirsiniz.

Allah(c.c) her iki insan cinsini birbirine bağımlı yaratmıştır. Biri olmadan diğerinin var olabilmesi mümkün de değildir ve anlamsızdır.

Siz hanımlar olmasaydı, dünya çok sıkıcı bir yer olurdu.Düşünseniz de milyarca "SAP" var ama içlerinde bir tane "ÇİÇEK(benim deyim ile ZEYNA)" yok....!!! Ben tükürürüm öyle dünyanın içine.....!!!(öyle bir dünya da yaşamaktansa ölümü dilerdim....)
Üstadım bunlar feminist erkek düşmanı gelde anlat :D

VLaD

MFC Üyesi
Konular
70
MFC Puanı
3,990
Kadınlar fiziksel olarak üstün değil ama: (Genel olarak) alttaki örnek üstünlüklerinin kanıtıdır.

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
Gerçek bir feminist her zaman inkar eder :D

Öncelikle feministim, her kadının ve her erkeğin de olması gerektiğini düşünüyorum. Sadece kadınların en ufak şey için bile erkeğe ihtiyaç duyması gerektiği düşüncesi saçma geliyor. Aslında hepimiz pek çok şeyi kendimiz yapıyoruz, erkeklerin yapması daha çok hoşumuza gittiği için öyle davranıyoruz. Bu yüzden erkeklerin kendini nimet saymamasını diliyoruz :p

Erkek milletinin efendi, dürüst, insan gibi olanını severim. Kadının da aynı şekilde. Önemli olan doğru insan olabilmekkkkk

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Öncelikle feministim, her kadının ve her erkeğin de olması gerektiğini düşünüyorum. Sadece kadınların en ufak şey için bile erkeğe ihtiyaç duyması gerektiği düşüncesi saçma geliyor. Aslında hepimiz pek çok şeyi kendimiz yapıyoruz, erkeklerin yapması daha çok hoşumuza gittiği için öyle davranıyoruz. Bu yüzden erkeklerin kendini nimet saymamasını diliyoruz :p

Erkek milletinin efendi, dürüst, insan gibi olanını severim. Kadının da aynı şekilde. Önemli olan doğru insan olabilmekkkkk
Ben artık genel olarak insan sevmiyorum eski bir hümanist olarak :D