• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kan damlıyor saçlarımdan

Konular
22
MFC Puanı
12,310
Bugün günlerden ’yok’ iktidar yine sende ifrid. Zindanın uğurlar olsun... Varlığın kum, kıvılcımın süfyan ordusu...

Tebelleş olduğun geceye ’and’olsun ki yanağıma inenden bi-haberim.. Bilmezden gelen o şakaklarındaki ince kıvrımlara gelsin bu satırlar.
Dünyanı bezesin baştan başa..
Attığın her adımda izlerini kaybedene kadar bayragını indirme.

Kan damlıyor kan saçlarımdan!
İzlerine sürer miyim yüz? Bilmem... ama küflü bir yürek ne kadar bakar gölgene?
Bende görüyorum sararmış çehrendeki irini, ateşin sana ne güzel merhem artık. Tüm cihan mülkü senin. Adalet sensin, zararın bundan sonra kafesindeki adım...

Benim cefa’m...
Yüz karam...
Zelilim...
Sefilim...

Bugün günlerden ’yok’, iktidar yine sende ifrid. Tamburanı al.. Teslim olmuş ruhuna çal ezgilerini yaksın makam’ın..
Tebelleş olduğun etime and olsun ki! Varlığım tuz basacak yaralarıma, kemendi kendi takıp boyun yularıma, nefesleri feryada çevircek.
Pas kokan palalarda sarılı kalsın her yanımız şimdi. Kalabalıklar arasından geçerken neden zayi olsun ki?

O çivi bakışlar...

Acıtsın!
Bilsinler...

’Veyl’ olsun ki aldandık!...

Varsa ışığın ’def’et ’kahr’ olsun..

Fedekarlık ara, duy bunları. Billahi müteşekkir ol, sana dair her esere. İblis’n edası cilvesi sende Mim gibi aydınlık baki...
Bendeki kıvılcımları da unutma, bir rayiha uğra demlen istersen, sende ki ateşe göm...

Dedim ya işte sen ateşin ordusu ’Hizbu-ifrid’ orduları sen...
Ben Süfyan!

Artık koşarak gitmeni hızlandır. Yolun uzun, Cehennem yakın...
Gam-ile.
..
..

25.08.2019 Toprağın daha vefalı olduğunu, senden öğrendim.(Anne ölme)Senin sözlügün olmak zordu küçük kız.

-Reyyan Merva Abdülaziz-

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Keskin sözler, keskin kalemler .