• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kanadalı paraşütçü zorunlu iniş yaptı, tarla sahibi çiftçi güldürdü: Sorry sorry diyorsun niye iniyorsun

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Denizli’nin Çameli Yaylacık Dağı'ndan atlayış yapan Kanada uyruklu yamaç paraşütçüsü, Burdur’da bir çiftçinin, tarlasına inmesiyle başlayan diyalogu, izleyenleri güldürdü. Şivesiyle paraşütçü ile konuşmaya çalışan çiftçi, o anları cep telefonu kamerasıyla da kaydetti. Çiftçi, "Sorry. Acil iniş yaptım" diyen paraşütçüye, "Sorry, sorry diyorsun da niye iniyorsun buraya. Zaten yağmurdan eser yok, bir de gelip ekinin içine iniyorsun ya" dedi.

'Yabancı bu herhalde. Oğlum, niye ekinin içine iniyorsun?" sözlerine, Kanadalı yamaç paraşütçüsü "Sorry (Üzgünüm). Acil iniş yaptım" yanıtını verdi. Bunun üzerine ise Öz, "Sorry, sorry diyorsun da niye iniyorsun buraya? Zaten yağmurdan eser yok, bir de gelip ekinin içine iniyorsun ya. Çağır akrabalarını, bak döverler vallahi burada. Akrabalarını çağır insinler buraya. Bu tarla, ekin benim. Kusura bakma diyorsun, ne kusura bakma, çiğnedin" dedi.​

3086452_94b9c0674a93c06aa6c50e747bad53dc.jpg

'2 BİN LİRA BORCUN VAR YOKSA ALMAN ÇİKOLATASI VER'​

Ardından bölgeye paraşütçünün arkadaşlarının geldiğini gören Öz, "Vallahi akrabaları geldi yemin olsun. Bana bir şey etmezler dimi? 2 bin lira borcun var, yoksa Alman çikolatası ver" sözleri izleyenleri güldürdü.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Hahaha sanki bilerek yapmış gibi sert kayaya denk gelmiş???