• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kitap önerisi-Gölgesizler

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
177
MFC Puanı
41,970
Bazı kitaplar vardır ki sizi ciddi anlamda şaşırtır.

''Gölgesizler'' tam da böyle bir kitap oldu benim için.

Yazarla ilk tanışma kitabım ve ben bu kadar iyi bir yazarla neden daha önce tanışmadım diye kendime çok ama çok kızıyorum.

Varlık-yokluk zaman ve mekan ilişkisi öyle farklı bir kurguyla karşınıza geliyor ki değil tek kelime tek harfi kaçırsanız tamamlayamazsınız gibi geliyor.

Karakterler, yaşadıkları dünya ile içlerinde ki dünya arasında kalmış hissi uyandırırken neyin gerçek neyin düş olduğunu anlamanızda bir o kadar zorlaşıyor.

Hasan Ali Toptaş’ın anlatım dili o kadar güzeldi ki hiç bitsin istemedim açıkçası.

En kısa sürede tüm külliyatını edinmeye çalışacağım. Uzun süredir beni bu kadar etkileyen bir anlatıma rastlamamıştım. Güzel ülkemin topraklarından bu kadar güçlü kalemler çıktığı için çok şanslıyız.

A7EBC15E-8B16-4A60-97A0-2E4074F78E26.jpeg