Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koç Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

-Ruhefza-

Parçaladım peş peşe, söylediğin sözcükleri.
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    4 Mar 2019
  • Mesajlar
    5,853
  • MFC Puanı
    249
  • MFC Seviyesi

Birinin seni gerçekten sevip sevmediğini anlamak için davranışlarına bakmak gerekiyor. Koç burcu erkeğinin seni gerçekten sevdiğini anlamana yardım edecek tüyolar burada!

seni-kaybetmekten-korkuyorsa-koc.jpgSeni Düşündüğünü Gösteriyorsa


Koç burçları, bencillikleri ile tanınır ama bencillikleri o kadar doğaldır ki onlara kızamazsın. Karnı acıktıysa hadi yemek yiyelim, der. Karşı tarafın acıkıp acıkmadığını ya da ne yemek istediğini sormaz. Bir Koç, sana acıktın mı diye sormaya başladıysa emin ol seni seviyordur.

Rekabete Girmekten Kaçınıyorsa


Rekabet, Koç’lar için hayatın olmazsa olmazları arasındadır. Koç erkeği, hayatı bir yarış alanı olarak görme eğilimindedir. En basit konular bile bir yarışa dönüşebilir. Kim daha çok seviyor, kavgası bile yapabilir. Seni seviyorsa bu huyunu dizginlemeye çalışacak, senin başarını takdir edecektir.

İddiasından Vazgeçiyorsa


Bir Koç’un haklı olduğunu düşündüğü bir konuda geri çekilmesi görülmüş şey değildir. Aslına bakarsan Bir Koç’un herhangi bir konuda haksız olduğunu düşünmesine de pek rastlanmaz. Koç’lar, her konuda iddialaşabilir ve konunun kolay kolay peşini bırakmaz ama seni seviyorsa “tamam, sen haklısın” demeye başlayacak ve ara sıra da olsa sana hak verecektir.

Saçma Kıskançlıkları Varsa


Koç erkekleri, tabiat olarak çok kıskanç değildir ancak bir tehdit algıladığında kıskançlık göstermeye başlar. Aslında bu tehdit bir şekilde hoşuna gider çünkü hayatına rekabet duygusu gelecek ve ilişki renklenecektir. Yani kıskançlık da onun için bir oyundan ibarettir ama seni gerçekten seviyorsa bu onun için keyifli bir oyun olmaktan çıkar ve normalden daha fazla kıskançlık yapmaya başlar.

Romantik Jestler Yapıyorsa


Maalesef ki, Koç burcu romantikliği ile tanınan bir burç değil. Koç burcu erkeği, doğum haritasında başka etkiler yoksa, birazcık odun olabilir. Romantik olmayı beceremediğini gibi böyle şeylere önem vermez. Eğer seni seviyorsa bütün beceriksizliğine rağmen sana jestler yapmaya çalışacaktır.

Seni Kaybetmekten Korkuyorsa


Koç burcu tabiri caizse cesaretin burcudur. Koç erkeği, hiçbir şeyden korkmaz, risk almaktan çekinmez, hayata karşı gözü pek bir tavrı vardır. Seni kaybetmekten korkuyorsa ve seni kaybetmemek için fedakârlık yapıyorsa bil ki seni seviyordur.​
 
Üst Alt