• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kullandığınız Yazılımların Arka Plan Net Bağlantılarını Engelleyin/Editleyin

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,092
MFC Puanı
20,830
HOSTEDİTÖR 0.jpg

Yazılım Kısa Özet Açıklaması:

Tarayıcınız ile bağlanmak istediğiniz bir alan adı yazdığınızda, uygulamanızın önce bağlanmak için kullanacağı bir IP adresine dönüştürmesi gerekir. Bu ana bilgisayar adlarının eşlenen IP adreslerine çözümlenmesi için Alan Adı Çözümlemesi adı verilir . İster Apple, Linux, Unix, Netware, ister Windows olsun, hemen hemen tüm işletim sistemlerinde, alan adlarından IP adreslerine kadar olan çözümlerin çoğu DNS adı verilen bir prosedürle yapılır.

DNS, Etki Alanı Adı Sistemi anlamına gelir ve Internet'te kullanılan standart etki alanı adı çözümleme hizmetidir. Etki Alanı Adları Sistemini kullanmadan etki alanı adlarını çözümlemenin başka bir yolu vardır, bu da HOSTS dosyanızı kullanmaktır. İnternetteki iletişim standardı olan TCP / IP ile iletişim kuran hemen hemen her işletim sisteminde HOSTS dosyası adı verilen bir dosya vardır. Bu dosya, etki alanı adları ve IP adresleri arasında eşlemeler oluşturmanıza olanak tanır Bir ana sistem dosyasını düşünmenin başka bir yolu da adres çevirmeni ve yeniden yönlendiricisi olarak kullanmaktır.

Bluelife hosts editör Taşınabilir bir Freeware ana bilgisayar dosyası editörüdür ve kolayca ana bilgisayar dosyasına alan adlarını eklemenizi / silmenizi, engellemenizi, güncellemenizi sağlar. menüsünü seçin ve ardından artı düğmesiyle listeye ekleyin.

Aynı zamanda bu yazılımla, bir yazılımın güncelleme sunucunu engelleyerek, kara listeye düşmezsiniz.

Ekran Görüntüsü : Windows 7 Pro SP4

HOSTEDİTÖR.jpg

İndirme :

Kod:
https://www.sordum.org/files/downloads.php?bluelife-host-editor