• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Matilda

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Matilda forumun en güzel bayanlardan birtanesi MFolmasa olmazlarından iyi bir dost aktif başarılı çalışkan birisi..:)

Ela

Konular
13
MFC Puanı
60
Bazı insanları öyle çoook uzun süre görerek tanımanıza gerek yoktur. Benim için tam da böyle birisi. Ummadığım yerlerden bana olan sevgisini görürüm. Belli etmeden sevenler olur ya, en güzel sevenler, işte öyle birisi.
Yürekler biiiir, çok mu çok tatlıdır, sıcakkanlılığı çok nadir gördüğüm, samimiyeti içtendir. Pek sevdim, güzelll sevdim, inşallah hep böyle devam eder bu sevgi/saygı. Öptüm :)

Konular
301
MFC Puanı
840
Bazı insanları öyle çoook uzun süre görerek tanımanıza gerek yoktur. Benim için tam da böyle birisi. Ummadığım yerlerden bana olan sevgisini görürüm. Belli etmeden sevenler olur ya, en güzel sevenler, işte öyle birisi.
Yürekler biiiir, çok mu çok tatlıdır, sıcakkanlılığı çok nadir gördüğüm, samimiyeti içtendir. Pek sevdim, güzelll sevdim, inşallah hep böyle devam eder bu sevgi/saygı. Öptüm :)

Yaaa ama utandırıyosuuuunnn bende seni çok sevdim bitanesi, o bıcır bıcır kızı sevmemek mümkün mü? :*

Konular
0
MFC Puanı
1,780
O var yaa o , O bir baş piremsees, O bir kizilca kiyamet, o bir,bir,bir Birtane...Kalp guzelligi yuzune yansimis diyebilecegim bir insan. :)

Konular
756
MFC Puanı
210
Ama ben seni anlatmaya doyamam ki ya ..
Bazi insanlari görmeniz gerekmez, onlari duymaniz, veya ellerni tutmaniz gerekmez ..
Bazi insanlari yalnizca hissetmeniz gerekir, sevginizi ve sevkatinizi hediye etmeniz gerekir .. Güzel bir dostluk icin bazen sessizce birbinizi dinlemeniz gerekir. Seni ben öperim öper :*
Iyki de tanimisim dedigim yegane insanlardan olan canim Arkadasim. Keske daha öncelerde taniyabilme imkanim olsaymis seni ..

Konular
301
MFC Puanı
840
Ama ben seni anlatmaya doyamam ki ya ..
Bazi insanlari görmeniz gerekmez, onlari duymaniz, veya ellerni tutmaniz gerekmez ..
Bazi insanlari yalnizca hissetmeniz gerekir, sevginizi ve sevkatinizi hediye etmeniz gerekir .. Güzel bir dostluk icin bazen sessizce birbinizi dinlemeniz gerekir. Seni ben öperim öper :*
Iyki de tanimisim dedigim yegane insanlardan olan canim Arkadasim. Keske daha öncelerde taniyabilme imkanim olsaymis seni ..

Yaaa az önce bende bunların hepsini sana saymıştım bunları görmeden :)

Canımsın... çok teşekkür ederim bitanem güzel düşüncelerin için :*

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Burda tanıstıgım ilk kişilerden birisi degerlidir,candırrr, neşelidirrr arada sinirlidir ama yapcak bisi yok :D