• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Uzun zamandır yurtdışı ile ilgili planlamalarım varı en son yurtdışından yeni döndüm sayılır.

Geldim ve forumun başındayım.. Kaldığımız yerden hızlıca açığı kapatarak devam...

Herkese selam olsun
Zaten ben de forum'da üç ay boyunca zorunlu yoktum .Nedeni 16 senelik dizüstü sistem anakart arızası nedeni ile ömrünü tamamlamış bizde yeni bir donanım almak zorunda kaldık 30500 TL'ye....Sonuçta buradayız....Forum'u gözetlemekteyiz, sorun çıkartan yeni bir üye yada reklam peşinde koşan bir üye gördük mü? önce uyarı sonra güle güle demekteyiz(eğer uyarıya kulak tıkar yada görmezden gelirse)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Zaten ben de forum'da üç ay boyunca zorunlu yoktum .Nedeni 16 senelik dizüstü sistem anakart arızası nedeni ile ömrünü tamamlamış bizde yeni bir donanım almak zorunda kaldık 30500 TL'ye....Sonuçta buradayız....Forum'u gözetlemekteyiz, sorun çıkartan yeni bir üye yada reklam peşinde koşan bir üye gördük mü? önce uyarı sonra güle güle demekteyiz(eğer uyarıya kulak tıkar yada görmezden gelirse)

Senden haberim var, sende tekrardan hoşgelmişsin. Gelmene ayrıca çok sevindim bunuda özellikle belirtmek istedim

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Senden haberim var, sende tekrardan hoşgelmişsin. Gelmene ayrıca çok sevindim bunuda özellikle belirtmek istedim
Ben her zaman iki hatta üç forum sitesindeyim (birinde bulamazsan öbüründe bulursun , hiçbirinde bulamazsan bil ki başıma bir felaket gelmiştir yada bir durumla uğraş içindeyim demektir.)

Bu arada Arama Kutucuğu geri gelmiş hele şükür (bir de site map olursa tadından yenmez forum)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Ben her zaman iki hatta üç forum sitesindeyim (birinde bulamazsan öbüründe bulursun , hiçbirinde bulamazsan bil ki başıma bir felaket gelmiştir yada bir durumla uğraş içindeyim demektir.)

Burada Arama Kutucuğu geri gelmiş hele şükür (bir site map olursa tadından yenmez forum)

Oda süpriz olsun her an onuda ekranda görebilisin. Pisadam is come back :)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Forum'un en sevdiğim bölümü "Sorunuzu Söyleyin PC Konusunda" Bölümü...Bayılıyorum buraya...Sorunlar'a çözümler üretmek yada araştırıp ortaya koymak bir hobi benim için....Türkiye'nin başında olsaydım sizlerin 6 ay'da ekonomik olarak "refah seviyeniz" yükselirdi...(kendime o kadar güveniyorum, çünkü bende deli cesareti var...!!!:))

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@İlda tekrardan hoş geldin, inşallah buralarda olup değerli vaktini bizimle de paylaşırsın😄 tanışmıyoruz ama aynı aileye mensubuz 💐😄

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
@İlda tekrardan hoş geldin, inşallah buralarda olup değerli vaktini bizimle de paylaşırsın😄 tanışmıyoruz ama aynı aileye mensubuz 💐😄
Teşekkürler canim elimden geldikçe uğrarim ben de nick olarak hatırlıyorum seni oturup konusmuslugumuz olmadı hiç bu arada sen beni etiket yapmışsın tesadüf girmesen görmeyecektim ayarlara tekrar bakayım.bi ben:)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ya acaba telefon da mi bildirim sıkıntılı bana sadece beğeni olduğunda bildirim geliyor yönetim bir el atsın lütfen buna ben cozemedim;)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Teşekkürler canim elimden geldikçe uğrarim ben de nick olarak hatırlıyorum seni oturup konusmuslugumuz olmadı hiç bu arada sen beni etiket yapmışsın tesadüf girmesen görmeyecektim ayarlara tekrar bakayım.bi ben:)
Bazen bildirim gelmiyor ama tesadüfi de olsa görmen gerekiyormuş 😄 uğra bı kahvemizi iç biraz soluklanmak için bile olsa gel biz hep buradayız yabancılık çekmezain💐🎉😄
Hatta gelmişken kahve de ikram edelim ⛱️🌹
Cezveden fincana taze taze iç afiyet olsun 🌹
turk-kahvesi-1-1_16_9_1567153131.jpg

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
@ilda tekrar hoşgeldin cnm 🥰🌹🌹