• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Megaforum'da "Kara Listenizde[Yok Sayılanlar]" Kaç Üye Var?

Kara Listeniz'de Kaç Kişi Forum İçi Banlı....?

• 2

Kullanılan: 0 0.0%
  • 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,330
biz marabalar yönetimdeki rahatsız olduğumuz arkadaşları engelleyemiyoruz yani anladık:) engelleyeceğimden değilde aslında engelleyebilmemiz lazım:)

LastLove

MFC Üyesi
Konular
75
MFC Puanı
2,970
Kımse yok kımseyı engellemem ben

• Beğen
Tepkiler: Nur

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Engellediğim kimse yok

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,930
Üyeler yönetimi engelleyemez zaten bu normal, ama üyeler birbirini engeller ki engelleyenlerde var,burada adil olmayan hangisi?
Uyumuşum, kusura bakma , geç cevap veriyorum...

Yukarıdaki mesaj'da yönetimle alakalı bir cümle geçmiyor.Burada mod ile üye arasındaki münasebet örneklendirilmiş, tabii yöneticiler engellemez ama bir üye buna içten içe tepki gösterir.Ama gıgı çıkmaz....

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Uyumuşum, kusura bakma , geç cevap veriyorum...

Yukarıdaki mesaj'da yönetimle alakalı bir cümle geçmiyor.Burada mod ile üye arasındaki münasebet örneklendirilmiş, tabii yöneticiler engellemez ama bir üye buna içten içe tepki gösterir.Ama gıgı çıkmaz....
.
Peki Modlar yönetim sınıfında yer almıyor mu?

Dedin ki evet mod ayrı yönetim ayrı.
O zaman, yönetim sohbette modlar niye var?(Yönetimde yer almadıklarını varsayarsak)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,930
Peki Modlar yönetim sınıfında yer almıyor mu?

Dedin ki evet mod ayrı yönetim ayrı.
O zaman, yönetim sohbette modlar niye var?(Yönetimde yer almadıklarını varsayarsak)
Vallahi sana nasıl mantıklı cevap vereceğim diye kılı kırk yarıyorum aman yanlış anlaşılmayalım diye ama gene de yanlış anlaşılmaktan kurtulamıyorum .

Moderatörler yönetim kademesinin en dış halkası'dır.Hareket alanları daha çoktur.Bir moderatör, yönetici olarak admin, co-admin, genel sorumlu yetkilerine geçtikçe hareket alanı daralır.Bundan dolayı, bendeniz'in yönetim 'de en alt tabaka'da (mod) kalmamın nedeni de budur.

Biz moderatörler, bir satranç'daki piyonlar (feda edilebilecek askerler) gibi'yizdir.Cephenin en önünde biz varız'dır.

Yönetim Sohbet Bölümünde Moderatörlerin olması kadar doğal bir sonuç yoktur.Mod'ların yönetim kademesinde gelişen olayları takip edebilmesi için buralara giriş hakkının serbest olması gerekir.Eğer senin dediğin gibi olsaydı, Hint'lilerin "kast sistemi" nin olması gerekirdi.Yani senin anlayacağın forum içi sınıfsal ayrımcılık....!!

Not:

Yönetim Sohbet dedin ya , tam da bugün Yönetim Sohbet'in mesajlarını geriye dönük okumaya başladım.2012 yılından itibaren .....

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nur

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,740
Vallahi sana nasıl mantıklı cevap vereceğim diye kılı kırk yarıyorum aman yanlış anlaşılmayalım diye ama gene de yanlış anlaşılmaktan kurtulamıyorum .

Moderatörler yönetim kademesinin en dış halkası'dır.Hareket alanları daha çoktur.Bir moderatör, yönetici olarak admin, co-admin, genel sorumlu yetkilerine geçtikçe hareket alanı daralır.Bundan dolayı, bendeniz'in yönetim 'de en alt tabaka'da (mod) kalmamın nedeni de budur.

Biz moderatörler, bir satranç'daki piyonlar (feda edilebilecek askerler) gibi'yizdir.Cephenin en önünde biz varız'dır.

Yönetim Sohbet Bölümünde Moderatörlerin olması kadar doğal bir sonuç yoktur.Mod'ların yönetim kademesinde gelişen olayları takip edebilmesi için buralara giriş hakkının serbest olması gerekir.Eğer senin dediğin gibi olsaydı, Hint'lilerin "kast sistemi" nin olması gerekirdi.Yani senin anlayacağın forum içi sınıfsal ayrımcılık....!!

Not:

Yönetim Sohbet dedin ya , tam da bugün Yönetim Sohbet'in mesajlarını geriye dönük okumaya başladım.2012 yılından itibaren .....
Kendinizi ezik hissetmeyin Yönetim olarak 1'riz. Hiç bir üst yönetim deki arkadaş bir tık altını küçük görmez gören oluyordur bazı forumlarda ama MFC forumda bu tarz hareketler asla olmaz.

Engelli listem'de kimse yok.

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960
Kimse Yok