Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Meger Daha Önce de Tecavüzden Yargılanmış

İlda

Özel Üye
Özel Üye
 • Üyelik Tarihi
  16 Haz 2017
 • Mesajlar
  9,019
 • MFC Puanı
  84
 • MFC Seviyesi

Sakarya'da Suriyeli hamile kadını ve 10 aylık bebeğini katleden canilerden Birol Karacal'ın <u>2009'da yine tecavüzden 11 yıl ceza almasına rağmen Yargıtay sürecinden dolayı dışarıda olduğu öğrenildi.
Türkiye'yi yasa boğan Sakarya'da Suriyeli 9 aylık hamile kadın ve 10 aylık bebeğinin vahşice öldürüldüğü olayın acısı sürerken, tecavüz ve cinayetin faili Birol Karacal'ın 2009'da yine tecavüzden 11 yıl ceza almasına rağmen bitmek bilmeyen Yargıtay sürecinden dolayı dışarıda olduğu ortaya çıktı.

9 YILDIR BİTMEYEN DAVADAN DOLAYI SERBEST

Karar gazetesinin haberine göre, Suriyeli 9 aylık hamile Emani'ye tecavüz edip 10 aylık bebeği ile birlikte öldüren katillerden Birol Karacal'ın 2009'da bir engelli kıza tecavüzden yargılandığı davanın hala sonuçlanmamış olması Türkiye'yi sarsan vahşette ağır işleyen yargının sorumluluğunu da gözler önüne serdi.

8 yıl önceki davada 11 yıl hapis cezası alan Birol Karacal, temyize gidince tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. 9 yıl boyunca bitmeyen davadan dolayı serbest dolaşan Birol Karacal, Sakarya'daki vahşete imza attı.

DOSYASI 6 YILDIR KARARA BAĞLANAMADI

Birol Karacal'ın 2009'da engelli bir kıza cinsel saldırıda bulunduğunu ve olayın ardından 11 yıl hapis cezası alıp 2 yıl hapis yattıktan sonra temyize başvurmasıyla serbest kaldığı ortaya çıkmıştı.
 

BlueMoon

"Dürüst İnsan Daima Çocuk Kalır"
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
 • Üyelik Tarihi
  15 Haz 2017
 • Mesajlar
  774
 • MFC Puanı
  12
 • MFC Seviyesi

Tecavüzcüye, İdam gelmese bile ağır içi olarak ömür boyu çalıştırılmalı


karşı tarafı ne sanıyorsunuz ya siz, küçük kızları, kendi kardeşlerinizi,akrabalarınız veya herhangi biri sizin için ne ya bütün bu zihniyet yok olabilir fazladan nefes tüketiyorlar kendilerine faydaları yok millete zararı var

illa yapacaksa evlensin eşiyle yapsın demesin kimse eşinin de rızası dışında oluyorsa aynı şey

asılmalarına da karşıyım ne insancıl ol iğne ile uyutmak
 
Üst Alt