• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Melekler gövde gösterisinde bulundu

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Melekler gövde gösterisinde bulundu

Brezilyalı melekler Antalya'da gerçekleştirilen Dosso Dossi Show'da adeta gövde gösterisi yaptı.

Her yıl gerçekleştirilen Dosso Dossi Show, bu sene de renkli gösterilere sahne oldu. Victoria’s Secret modellerinin gövde gösterisi yaptığı gecede güzellikleriyle büyüleyen bu isimlere yakından bakmak istedik. İşte Victoria’s Secret’ın büyüleyici üyeleri…

Konular
14
MFC Puanı
170
hakketten melek şimdi de benim haberim olmadı neyse ama sunu merak ettim şimdi bu ustundeki kızın yani o kanatlarlamı satılıyor hani aldı bi hatun boylemi gezicek ne alaka :D hiç boyle kadın gormedim ben ya yani güzellik olaraktadiyorum :D kanatlı seylerle de yada bikini satılık kanatlar kandırmacamı